Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nela7

matilda1

ahoj a ako ti je po dnoch??citis velke bolesti?...no ja som chcela co najprirodzenejsie preto mam aj trochu obavy, z tej velkosti, ale ked tu citam vase prispevky tak s tym nejdem uz spekulovat, necham taku velkost aku mi navrhol, nech su pekne!...ja uz by som veru druhy krat nechcela na to ist, pokial by to nebolo nutne, tak dufam ez budem spokojna...

Nela7

M.i.r.u.s6

ahojky ja som asi brzda :D ...ako sa mozem dostat do tej galerky??jedine poslat moje foto a potom mi date heslo ci ako to je?? :D

Nela7

silia

ahojky citam, ze mas termin opke den po mne :-) ja idem 25. 2. ...na ktoru kliniku ides ty??ako sa citis?ja mam posledne dni uz riadny strach, ani som necakala ze to az takto na mna dolahne :(

Nela7

ozalka

ahojky mozem sa ta spytat na ktorej klinike si bola ty??ja som objednana do Levic do Medikliniku, ale dnes ked som si tam volala mi oznamili ze pan doktor Ocenas s nimi rozviazal pracovny pomer a ze u nich operuje len nejaky pan doktor Caban...na Ocenasa som pocula len dobre ohlasy, ale toho druheho doktora nepoznam a ani nikoho kto by unho bol :( ...dostala so z toho teraz este ovela vacsi strach :-( ...ty mas ake velke??a kolko si po opke?ako si sa citila??...do galerky som sa este nedostala do kelu :((

Nela7

lilabmw

ahojky z rana si ma trosku ukludnila, lenze dnes ked som si volala na kliniku mi bolo povedane ze doktor Ocenas s nimi rozviazal pracovny pomer :( ...ze uz u nich operuje len Caban...mozem sa ta spytat na ktorej klinike si bola ty??ja som objednana do Medikliniku do Levic...

Nela7

Nattasa

ahoj vidim, ze uz si po opke, mna t este len caka presne o tyzden v pondelok...kde na klinike si bola a kto ta operoval??...ako si sa citila prve dni po opke?co vsetko mozes a nemozes robit??...diky za info.

Nela7

ewel007 a gabbyy držkám vám dnes palčeky, nech vám to dobre dopadne! :-))) ...dúfam, že sa čo najskvôr ozvete :-)