Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

quixx

ahojte dievčence
dlho som neprispela, ale citam to tu skoro kazdy den.
Gabbyy a Ewelka na zajtra Vam silno drzim paste a prajem rychle zotavenie. Ewelka a potom nam podaj hlasenie ake je to po reopke. Mna reopka caka od utorka za 4 mesiace tak som zvedava na Tvoje pocity.

queen
pozerala som Tvoje foto a tiež Ti klesli prska tak ako aj mne po dvoch deťoch a to som ani nekojila. Tebe teraz ake budu davat implantaty?

skoricka

mirus

ahoj moja, ta ja som styri mesiace po opke pomaly :D tie vsetky pocity su normalne nebojkaj sa :)) trpnutie, napatie, zblnkotanie, prelievanie , ani nevies jak a to odide :)

M.i.r.u.s6

skoricka
ahoj moja sme tak priblizne po operacii mas teraz nejake bolesti ja mam od vcera pocit ze mam opuchnuty lavy alebo mi inak odpuchol pravy a take tlaky ci ako to nazvat citit
alebo nejaka z vas mala nieco take??

M.i.r.u.s6

nela
ano je tu galeria musis tu rispievat a tak poslat foto pred na galeria@zozna.sk tak ti zajacik posle dalsie instrukcie sice ja mam foto iba po ale ak chces kuk uz teraz tak usis poslat pred

gabbyy

Nela7 áno prva narhnute mám okruhle 400 alebo 450 ešte som sa nerozhodla ktore beriem :-) mám 174cm a 56 kg a dost útly hrudník nechcel aby boli moc veľké

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk