Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

matilda1

ewelik

buvkaj trochu aby si bola silna ked sa prebudis a a by si vladala si niest ten naklad na hrudi moja myslim na teba cmukajz!!!

matilda1

lilabmw

lilka citim sa dobre este mam dreny tak je to dost obtazujuce no zajtra ak ma odviazu tak skusim a tebe drzim palce teda ked si sa rozhodla skor na reopku aby ti to vyslo podla tvojich predstav a cim skor teda moja.

angie77

ewelinka + gabbyy

držte sa zajtra dievčence, prajem kludný spánok teraz aj v narkoze a skoré a bezbolestné prebudenie...budeme tu na Vás všetky myslieť ☼

quixx

anonym_76
ano mam ich pod zlazou. 13.2. som mala 10 rokov vyrocie :-).

queen
idem na reopku lebo som s tymto stavom maximalne nespokojna. Termin mam az 19.6.2013 a bude ma operovat doktor Cerven.

Mamita
pozerala som Tvoje foto a mas ich uz teraz nadherne. Ked budu moje po reopke ako Tvoje budem max spokojna.

Este by som sa chcela opytat, ci bola niektor tento rok u cervena v novamede na reopke a ci ste platili viac o 100 Eur. Pytam sa len preto lebo som si pozerala na ich stranke cennik platny od 1.1. a za reopku je am o 100 Eur vyssia suma.

ewel007

Vsetka moje zlate babulky,ste neskutocne zlate,toto forum je skvele! Dakujem za vsetky odkazy a pismenka,ste pokladiky ;-)
Olivka micka pisnem hned ako to bude mozne :-)
Matilda a gabby cmuuk,gabby skus si v noci pospinkat
Liluska drzim palce zlato
A este raz vam vsetkym dakujem :-)