Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

gabbyy

Nela7 áno prva narhnute mám okruhle 400 alebo 450 ešte som sa nerozhodla ktore beriem :-) mám 174cm a 56 kg a dost útly hrudník nechcel aby boli moc veľké

gabbyy

Jej bimbi ďakujem tiez rozmyslame že ulozim dnes baby a pojdeme okolo 8.30 bo ráno sa budeme plasit.. Idem tam zavolat :-)

gabbyy

Ewel moja ani Nie Inak som ok. Akurat si liecim krize bo ma seklo haha :-) a beries Aj colu? Ja som si dala predpisat aj ten flector a uz mám kupeny kokosovy olej a lioton gel :-) ewelka ty ides prvá ako super , ja tam mám byt na 8. Baby cervenovky podľa čoho sa určuje poradie ?
Matilda ďakujem :-)
Nela7 áno uz zajtra .. A ty ku komu ?

Nela7

ewel007

tak ty si stihluckaaaa, joj aj to ti zavidim...ja hodne cvicim a beham ale akosi kila nejdu dole, bude to asi aj tou mojou nepravidelnou stravou :( no spolieham sa ze ma nove prsia este viac nastartuju a pojde s vahou aspon na tych 60kg...hlavne sa tesim kedy budem moct po opke zase cvicit!...700 ml ty musis byt ina "sex bomba" teraz pri tvojej postavicke :) ...ja mam 24 rokov a este ziadne dietatko, a taktiez este neplanujem tak skoro mat deti :-) ...tento rok koncim skolu takze sa chcem skvor venovat kariere...

ewel007

Nela

Teraz budem mat 700ml,nemala som skoro nic pred opkou take acka..mam 58kg a 165cm,chcela som do opky schudnut ale nepodarilo sa cez sviatky :-))
Dakujem ti zlataaa,tiez ti drzim palce,ako pise Matilda,je to super pocit,mam 25 a ty? Mas aj dietatko? Ja jedno a tak skoro neplanujem..

bimbi

Kosta123
Ty povedz dokimu, aby ti dal max co sa ti zmesti, ak si mala E cka tak mas isto dost koze.. Ewel mala na mysli, ze nedavaju take velkosti na prvykrat babam co maju maly al. ziaden zaklad, vtedy sa nezmesti na 1x tak vela ml.. Nechaj to na dokiho len povedz ze sa ti pacia velke prsia.. Ja som spravila chybu, ze som povedala ze chcem max trojky, tak mi dal 370ml a teraz mam hore vela koze, keby bol vacsi implos bolo by to krajsie a viac by to kozu natiahlo :(

Nela7

matilda1

ahojky, no ja nemam tiez skoro ziadne prsia...mam slabe 1tky...chcela som mat tak 3jky po opke, ale doktor mi doporucil 530 ml tak dufam ze to bude ok, vraj budem mat take akurat Decka...kolko si po reopke??a kde si bola?? ako si sa potom citila??...boze ako ti zavidim uz nech mam po tom!...ja som si povedala ze idem len 1x a uz nebudem vymyslat!...tiez sa tesim ked budem konecne vyzerat ako "zena" a nebudem v lete v plavkach ako 10 rocne dievcatko, mam z toho strasny komplex uz dlhe roky! :(

Nela7

ewel007

Reopku?? to vazne??...kde ides na reopku a ake velke si ides teraz davat?...tak drzkam palceky!...no ja som neni moc stihla, vazim 67kg a mediam 170, som za poslednu dobu dost pribrala :( a ty kolko vazis a merias?? ...ale prsia teraz nemam skoro ziadne slebe 1tky no podprdu nosim Ceckovu, lebo sa dobre maskujem :-) ked som oblecena vyzeram akoby som mala 3jecky, tak preto dufam ze na to moc ludi nepride :-) ...inak kolko mas rokov?