Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bimbi

Gabbyy
Ja som spala noc pred opkou v penzione Bella, je to cca 3 min. pesi od Novamedu, rano som isla uplne v pohode bez stresu ze nestihnem.. Drzim ti zajtra palceky, podla mna uz neries ci ist ci nie, urobia ta, dnes sa este liec a lez..

matilda1

nela7

ahoj prva opka dopadla super ale chcela som vacsie implantaty tak preto reopka mala som inak vsetko v uplnom poriadku ja som nemala ziadne prsia ani som nekojila takze sa mi prve zmestili 360 a chcela som aspon 500ml teraz mam 555ml tak som spokojna uz nech sa len ulozia a uz nebudem vymyslat:)nebojky da sa to vsetko zvladnut ja som neolutovala ani jedinu sekundu nikdy som nemala prsia je to uzasny pocit mat nieco na hrudi:)drzim ti palce

ewel007

Nela

Citam ze budes mat dost velky implos a ci to zamaskujes pred okolim neviem :-)) ja mam 500ml a kazdy si to vsimol a aku mas vysku,vahu a prsia teraz,? Ty si chcela anatomi? Som maximalne spokojna ale chcem vacsie,zajtra mam reopku.

Nela7

ewel007

aha, no super, tak som rada, som sa zlakla ze ti to ostalo moc skarede :/ ...budem sa teda snazit ju co najmenej namahat! dik za radu...inak ako si ty prezivala prve dni po opke, a od kolkeho tyzdna cca si mohla uz vsetko robit??...teraz z odstupom casu si spokojna?

Nela7

olivka21

a ako sa teraz citis po 2 tyzdoch??uz nebolia vobec ci??...ja mam na plane za tu dobu co sa budem liecit napisat celu diplomovku :D ...no ja som chcela trojecky, ale doktor mi odporucil 530 ml anatomy, vraj mam sirsi hrudnik a zevraj do budu Decka, tak neviem dufam ze to nebude moc vela :) ...nechcem aby si to moje okolie vsimlo :) ...chcem co najprirodzenejsie...

ewel007

Queen

Dakujem velmi :-))

Nela

Som 6 mes od opky,nemam ju skaredu,len som ju viac namahala takze neni taka ukazkova