Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

Gabbyy

A mimo tej teploty ta trapi este nieco ?
Ja si beriem zupan,papucky,ustnu vodu,vlhcene,nabujacku,gatusky ;-) a co ja viem nic ma take nenapada..

ewel007

Olivka

Ty moja sisinka vies ako som sa zasmiala :-)))
Ty si blazonko ale v dobrom ;-))
Myslite kocky na mna zajtra pls :-)

olivka21

ewelkaaaaaaa
o 24hodin ta vyradime z tohoto fora a zalozis si vlastnu temu s nazvom "s medicimbalkami je zivot krajsi"
;)))))))

olivka21

Nela
strach je uplne prirodzeny,ja som sa bala len trosku,a to len pre to,ci sa prebudim. Ale zvladnes to,po narkoze byva babam vacsinou troskz zle,ja som aj vracala. Prve dva dni su kriticke,kedy citis strasny tlak na hrudi ,zle sa dycha,bolu tachrbat,ale postilne si zvyknes,bolest okolo 4dna ustupi a pomaly fungujes. Ja som akcna,ja som uz 2.den pi opke vesala pradlo...ale dolezite je si to tak nepripustat. Vlasy som si umyla 4den po opke,ucesala som sa pri prepustani z nemocky,aj zuby som umyla. Pokial sa nepoddas bolesti a nebolnosti,zvladnes vsetko. A pistipne som uz aj varila,vysavala,atd.... neboj,je to pohoda,vsetky sme to zvladli! Drzim palce

Nela7

A este by som bola velmi rada, keby ste mi popisali priebeh liecby, na internete mam nastudovanych 1000 clankov minimalne, ale chcela by som sa s vami o tom porozpravat, ake to bolo po prebudeni, ako dlho ste pocitovali bolest, ako ste sa trebars umyvali, cesali atd. ...kolko dni po opke ste nastupili do prace, kedy ste uz mohli dvihat ruky atd. ...vdaka

Nela7

ahojte baby, ja sa chystam na opku uz buduci tyzden. Idem ku doktorovi Ocenasovi ale do Levic do Medikliniku...ake mate s nim a s touto klinikou skusenosti??...prosim piste, lebo mam z toho strasny strach a kazda skusenost od vas baby, ktore uz mate silikonove prsicka mi pomoze...dakujem za pomoc kocky :-)

ewel007

Gabbyy

Moja nemas to so stresu? Alebo este s tej choroby byvaju vecer zvysene horucky ? Kolko si mala ? Myslim moja zlata na teba aby si bola do rana fit aby sa ti opka podarila. Tak ja fajn,trosku mam este nadchu ale inak ok.

gabbyy

Olivia ku dr cervenovi do bb, trva nam to cca 2.5 Hodky. V ktorom hoteli ? Musim zajtra Pokukat ktory je blizko.. Via menej ma nic neboli ale mAm stale zvysenu teplotu (37.2) mysliet ze je to problem Ak su predoperacne ok?