Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

Matilda

Super ceckana tesiiim sa :-)) a som rada ze si vyfasla vacsie ;-)
A ako bolesti?
Mam neaku nadchu od rana :/

matilda1

mamita

ako dopadla kontrola mam pocit ze som ta pocula ked doki chcel prelepit dvorce tusim lebo tam bol az do osmej mal plno...som doma a som ok

matilda1

babulky ewell,lilabmw,olivka,gabby

a vsetky co ste na mna mysleli tak som domka jupiiiiiiiiii!!!vsetko ok super reopku som zvladla lepsie ako prvu opku som v poriadku tak dali sme 555ml extra vysoky profil som zaviana a s drenami doma tak v pondelok ked mi ich vyberu a odviazu hodim nejake foto...stare implose mi dali domov:)

ewell ako ti je?dakujem ze ste na mna mysleli cmukajz!

anonym_76

angie77.
dakujem Ti pekne za odpoved.
mozem sa este opytat,ci Ti prsia pekne zmakli? niekto pisal zevraj su nagory tvrdsie ako ES,neviem ci je to pravda..inak krasne prsia mas.erika

angie77

anonym_76

ja ked som sa doktora na konzultácii spytala ktorý implantát mi odporučuje, aby sa mi nevylnil, odpoveď znela: každý sa vlní,tomu sa predísť nedá..je to kombinácia viacerých faktorov a vlnenie má každá, len niektorá viac viditelné niektorá neviditelné...ja mám NAGOR..nevedela som, že sa mi vlnia,kým som neskúsila to čo tu baby už popísali, hlboký predklon, tak zospodu prsníka si nahmatám zvlnenie ale nevidno to, len cítit..ale no kde sa ja budem aj tak tak hlboko predkláňať? :))

ewel007

Gabbyy

Ahoj moja,ako ?
Ja mam akusi nadchu od rana,neviem ci je to ok :/

Matilda

No kde si kraska,kde su pismenka? ;-)

anonym_76

Ahojte baby.neviete nahodou aky je rozdiel medzi znackami eurosilikony a nagor? citam ze vela z vas ma eurosilikony, no niekde som citala ze sa u nich casto vyskytuje vlnenie implantatov. chystam sa konzultaciu k červenovi a neviem aku znacku zvolit...dakujem erika

olivka21

Matilda
dobre ranko kozaňa! Vsetko jedufam v poriadku,informuj nas co najskor. A ake implantaty ti nakoniec dali?

tomyum1

Caute baby dlho som tu nebola...

Drzim palce Matilde a Ewel, nech vam to baby vyjde a tesim sa na nove ceckate foto!!!

Queen pisala ze ma prasknuty implos, co sa zistilo pri sone... Aj ja som mala prasknuty, a na sone to vidno nebolo! Az pri opke sa to zistilo. Implos ked praskne tak nevytecie, len sa moze vytlacat gel pri pohybe, a potom sa zase vrati spat... Ten gel vyzera ako huspenina alebo nejaky rosol. Nejake mikroskopicke ciastocky ale mozu prenikat a opuzdrit sa. Tak mozu vzniknut nejake hrcky. Ked sa potom implos vybera vyrezie sa aj s kapsulou a vycisti sa to vnutri, tak ziaden strach ze by nieco zostalo :-) ja ked si spatne uvedomim tak mna ten prsnik s prasknutym implosom pobolieval, ale na pohlad a ako som pisala ani na sone to vidno nebolo. Nemala som nijaky uraz ani nic take. Teda ani neviem kedy praskol. Jednej mojej znamej praskol a rano sa zobudila s velkym opuchom, ona to teda zistila hned.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk