Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

olivka21

Gabbyy
A ku komu ides na opku? Ja som bola so svagrinou a ostala na noc v hoteli,jasne...viac sa to oplatilo,aj casovo
a aki sa citis?

gabbyy

Ewel Ako sa citis? Ja mam znovA zvysenu teplotu na nervy :1( neviem ci z Toho daco bude ;-( baby tie co ste cestovali do bb s polivickou z vacsej vzdialenosti ostavali cez noc v hoteli?

kosta123

ewel007
a čo sa týka popraskania kože,ja ich už mám také "dostriované" od puberty a kojenia /ved som mala É-čka/ že až.

kosta123

ewel007
Ďakujem za odpoveď,to som len tak povedala 600ml :) ked vás tu tak čítam a viaceré chcete ísť do väčších tak ma napadlo že dám rovno veľké aj ja ,hahaha. No ale ako kukám tak tvoje 500ml sú parádne,to by mi teda asi aj stačilo,len asi budem musieť mať anatomnické ako mi tu holky povedali,kedže mám také "ovisáky".
Uvidíme čo povie Dr.

kosta123

Mamita
tebe robil aj korekciu?? ked si mala robené aj bradavky? prečo?? bola si po kojení? lebo pozerám že ja mám o dosť horšie tie koziská ako si mala ty na začiatku,tak to hrozí asi aj mne,teraz ich máš super parádne,niečo také chcem :)

ewel007

Kosta

Na prvykrat ide max 500-515ml,je to velky implos a snim aj vacsie riziko,a taktiez ti moze popraskat riadne koza,nepocula som o nikom kto da na prvykrat 600ml,to dosiahnes na druhykrat,ja mam 500ml na prvykrat a idem znovu na opku lebo chcem 700ml,ale urcite ti ziadny doki tolko neda na prvykrat,skus ist po case na dalsiu opku ked chces taky velky implos.

kosta123

Kočky čo ste mi napísali že 600ml mi na prvý krát isto nedá,to akože prečo?? ja som myslela že ak sa mi to tam zmestí tak nieje problém,ale asi je to inak že???
Ja som tak dúfala že ked ich mám také "vykojené" tak mi to tam natlačí :D :D