Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

Matilda

Urcite si vytesena sak micka ;-)
Ja si zajtra pojdem kupit do lekarne sprej do nosa,sak som ho dnes minula :-)))
Nechcem aby to bol problem pri opke..

matilda1

lilabmw

lilka moja pisala som uz aj teba asi okolo obeda som doma som oki mam gulate 555 viac sa nevoslo este som poviazana a ty ako mas?

zoe23

jankaaa cici

omylom som pisala zo stareho nicku (riaaa)tak to som ja :)

Tršku som ti dala ako tip, ked si pisala ze do aprila to potrebuješ stihnut.

Ja idem k nemu len na konzultačku, lebo som počula, ze vsetko pekne dopodrobna vysvetli a pomera

Ale inak sa chystam k Mladekovi(tam mam konzultacku az v marci), aj ked nehovorim, ze si to este nemozem rozmysliet ak Trška bude taky presvedcivy :D navyše k nemu ani nemusim cestovat :)

M.i.r.u.s6

angie
troca ma to zaskocilo aj som sa prelakla lebo az nedavno som to zacala pocivovat tak snad je to ok obcas som riadny stresmen:)

angie77

M.i.r.u.s6

no aj mne nerovnomerne odpúchali, jeden bol veru dost dlho väčší, až ked začali mäknúť sa to zrovnalo ..a myslím že to tak odpúchalo viacerím babám

acerka8

jankaaa cici,

skús dr. očenáša ten je schopný všetkého úplne sa Ti prispôsobí. Ja som mu volala asi tak 9.12. a opku som mala mať 17.12. hneď a rýchlo vybavené, ešte som aj bola u neho v B.B. urobili sme konzultačku a dohodli sa na 100%. a bolo, ale 13.12. som zostala chorá a bolo po opke. A teraz si to nemôžem dovoliť, veľa práce, pre mňa boli ideálne vianočne sviatky, Tak uvidím čo a ako, Ale chcela by som tiež skúsiť v apríli uvidím ako budem s prácou. Prajem veľa šťastia.
A ešte som zabudla aj Minarovjech mi vyhovel tiež, ale vybarala som si v tedy Očenáša.

angie77

gabbyy

neboj, presne viem ako sa cítiš aj ja som sa strašne bála..neboj zvládneš to a dúfam, že dostaneš tých 450 :)

M.i.r.u.s6

angie
jej ty si zlata moc dik ako ozaj som moc zvedava a tesim sa ked si pojdem kupovat podprdu
inak mam pocit ze mam nauchnuty jeden prsnik viacnemala si s tym skusenosti? niekde v hornej linii

angie77

jankaaa cici

a čo doktor Očenáš? toho si neskúšala,? je nás tu dosť aj od neho a u neho sa dlho nečaká a robí krásne prsíčka...mna operoval v ZV

angie77

M.i.r.u.s6, skoricka

ďakujem za pochvalu, ja sa z nich tak vytešujem, Mirus ja som sa tiež bála že budem mat malé stále som tu baby otravovala, že som si mala dat väčšie..lebo doki vravel že 350 mi spraví také plné B no dal mi 370ml čo nie je velký rozdiel, ja som chcela plné C...no a teraz sama ked si skúšam podprdy a C-čkové sú mi malé, tak sa tešíííííím :) takže neboj ani ty ...D čkové sú mi najpohodlnejšie, ale to musí byt košík bez výstuže, s výstužou už mi z D-čkoveho lezú moc von