Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

M.i.r.u.s6

vierka
tak musis tu prispievat a tak dat svoje foto teraz iba pred na galeria@zoznam.sk a tam ti zajacik napise co a ako viesje to tak aby si tu hocikto neobkukoval takze tak ako spokojna este som len 17dni po ale zatial som spokojna len sa neviem doskat kedy si pojdem kupit novu podprdu a hlavne aku:))

M.i.r.u.s6

vierka
ahoj ja som tak bola hned na konzultacii som si dohodla termin vies dlho som o tom len uvazovala a ze raz raz pojdem a vsetko co mi odporucil doktor s tym som suhlasila vies co ja ako laik mozem ako povedal tak som suhlasila

M.i.r.u.s6

bimbi
ano asi som a hlavne tak velmi cem aky boliCcka az mi prepina s toho mam 375ml okruhla a niektore maju vacsie a maju C vies to asi preto a dik budem sa snazit byt kludna a trpezliva:)

anonym_76

angie77.dakujem pekne za odpoved.tvoje vyzeraju uplne prirodzene,naozaj pekne su.tak uvidim co mi poradi doktor na konzultacii,on sa v tom urcite vyzna...erika

matilda1

angie

dakujem moja.no teraz mam gulate a tie anatomy doma v sufliku na pamiatku hihi.doktorko mi slubil ze sa bude snazit aby ta jazva isla pekne po tej prvej tak uvidim ked si to odbalim a zahojim sa teraz este neviem ale na pohlad su vacsie aj dotyk len som este poviazana ale citim sa skvelo a teskam sa ze uz mam zatym a dufam ze vsetko bude oki...fotky prilozim akonahle to pojde.

angie77

anonym_76

ja neviem ja som nejak neriešila značku, najprv mi chcel dat 350ml ariony, ale chcela som väčšie tak povedal že by mi mohol dat ešte 370ml ale nagory..proste to vyberal podla rozmerov ktoré mne sedia..ked povedal nagory tak som súhlasila a neriešila aké sú, dal mi ich všetky omakat a nevidela som v tom rozdiel, zdali sa mi rovnaké...ja som platila 2980, anatomické sú drahšie, ale dá sa aj lacnejšie, len ja som bola rozhodnutá pre doktora Očenáša, nad iným som ani nerozmýšlala..on robí krásne prirodzené prská..tak ako sa niekomu páči ten silikonový look, tak mne sa práve páči ten taký prirodzený look, ale keby som bola mladšia tak som asi tiež za ten silkon look, :)))len pre mna sa to už nehodí..

v.e.r.k.a

ahojte baby. prosim Vás bola ste niektora len na jednej konzultacii a hned ste sa rozhlodli že idete do toho, či ste boli u viacerých? a aka velkosť implantatov je ked vysledok chcem dvojky?nevyznam sa v tých ml a vysoky a nizky profil atd.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.