Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

M.i.r.u.s6

baby
ahojte mala niektora z vas pocit ze jej jeden prsnik opuchol alebo jeden tak odpuchol a ostal pocit ze druhy je opuchnuty??,dik za odpoved

riaaa

jankaaa cici

a nad Trškom si nerozmyslala?
Ja som s nim vcera volala a dali sme konzultacku uz na tento utorok! Co je dost rychle. A nikto tu na neho nepovedal krive slovo.

jankaaa cici

queen
dakujem za radu.. ,ale ja som trosku obmedzovana casom (to som zabudla dodat).Lebo ak to xcem zrealzovat, tak sa to da iba v aprili ( necakane volno v praci- koli rekonstrukcii). Takze objednanie na konzultacku a hned, cim skor operacia. Cely tyzden som obvolavala lerarov a kliniky. Dr.Cerven obsadeny, Dr.Mladek tiez,Dr.Fabry ma volny termin, ale on nema hospitalizaciu. :O((((((
Dr.Jurasek alebo Dr.Kovac pre ktoreho sa rozhodnut?????? Kto ma skusenosti pomozte prosim.
Budem vdacna-