Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

queen

jankaaa cici
že kto si počká, ten sa dočká ... :-DD
Mala by si íst k viacerým na konzultáciu a určite si názor urobíš aj sama.

jankaaa cici

pekny vecer, zelam baby :O), prave som sa zaregistrovala, takze som novacik. a mam velmi vela otazok, na ktore som si uz nasla odpoved (citala som forum min.100 str.)
ale jednu hlavnu: ktoreho lekara si vybrat??? je ich taaak velmi vela a ti ktori su najlepsi maju preplnene terminy :O(((
pomozte

queen

Mery NR
naposledy som bola na sone pred 2 rokmi ... Neviem kedy sa to mohlo stať, ale spätne som si uvedomila, že pred tým než sa malý odstavil, asi mesiac a pol pred tým, začal tento prsník odmietať ... neviem či to može byť aj tým, asi kravina nie ? To je cca 10 mesiacov dozadu.
Nerobia tam sono, poslali ma na polikliniku.

queen

Mery NR
naposledy som bola na sone pred 2 rokmi ... Neviem kedy sa to mohlo stať, ale spätne som si uvedomila, že pred tým než sa malý odstavil, asi mesiac a pol pred tým, začal tento prsník odmietať ... neviem či to može byť aj tým, asi kravina nie ? To je cca 10 mesiacov dozadu.
Nerobia tam sono, poslali ma na polikliniku.

Mery NR

queen
ahoj, to ti len teraz zistili, že máš prasknutý jeden imploš? nechodila si pravidelne za tých 7 rokov na sono? akú značku implantátu máš teraz? ja sa prasklinky bojím ako čerta preto sa pýtam. mám imploše presne rok, Ariony 320 pod svalom a dúfam, že ich budem mať ešte dlhé dlhéééé roky.. preto pravidelné ročné sono pŕs určite ani raz nevynechám. v Avelane robia už aj sono? aj máš tušáka kedy sa ti to mohlo stať, mala si nejakú nehodu? prepáč, že ťa bombardujem s toľkými otázkami :-)) a držím palčeky aby si bola spokojná s novými prsíčkami, ja som bola tiež v Avelane /je tam super/ ale u Očenáša, ten však tam už nerobí

skoricka

angie

dakujem, no ja mam sirsi hrudnik, Minule som tu pisala, ze moja kamoska ma podpiru 75 E, ktoru som si vyskusala a mi bola mala, ale totalne mala, cele prsia som von mala a moja podpira deckova jej bola velka, cize tie velkosti su take vselijake, tiez tomu nechapem ...

angie77

skoricka

krásne ich máš,naozaj ukážkové, ale ja som myslela že nosíš podprdy aspom E čkové ...lebo Dčkové aj ja nosím, akurát dnes som si vyberala a pusup by som tiež väčšie potrebovala, lebo mi vybiehajú bradavky..ale mne sa tvoje zdajú omnoho väčšie než mám ja...nechápem to

lilabmw

matildááá

čakame zajtra na tvoje prvee dojmy :-) strasne sa tesim ze ako si dopadla a v dobrom moc zavidim :-)teším hlavne na nove fotky potom

olivka21

Baby
dnes som si prvykrat prelepovala jazvy a vsimla som si,ze lavu mam krasnu,ukazkovu a prava je zdurena,vystupena,hrbolata.... co je toooooo

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk