Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

M.i.r.u.s6

bimbi
ano asi som a hlavne tak velmi cem aky boliCcka az mi prepina s toho mam 375ml okruhla a niektore maju vacsie a maju C vies to asi preto a dik budem sa snazit byt kludna a trpezliva:)

anonym_76

angie77.dakujem pekne za odpoved.tvoje vyzeraju uplne prirodzene,naozaj pekne su.tak uvidim co mi poradi doktor na konzultacii,on sa v tom urcite vyzna...erika

matilda1

angie

dakujem moja.no teraz mam gulate a tie anatomy doma v sufliku na pamiatku hihi.doktorko mi slubil ze sa bude snazit aby ta jazva isla pekne po tej prvej tak uvidim ked si to odbalim a zahojim sa teraz este neviem ale na pohlad su vacsie aj dotyk len som este poviazana ale citim sa skvelo a teskam sa ze uz mam zatym a dufam ze vsetko bude oki...fotky prilozim akonahle to pojde.

angie77

anonym_76

ja neviem ja som nejak neriešila značku, najprv mi chcel dat 350ml ariony, ale chcela som väčšie tak povedal že by mi mohol dat ešte 370ml ale nagory..proste to vyberal podla rozmerov ktoré mne sedia..ked povedal nagory tak som súhlasila a neriešila aké sú, dal mi ich všetky omakat a nevidela som v tom rozdiel, zdali sa mi rovnaké...ja som platila 2980, anatomické sú drahšie, ale dá sa aj lacnejšie, len ja som bola rozhodnutá pre doktora Očenáša, nad iným som ani nerozmýšlala..on robí krásne prirodzené prská..tak ako sa niekomu páči ten silikonový look, tak mne sa práve páči ten taký prirodzený look, ale keby som bola mladšia tak som asi tiež za ten silkon look, :)))len pre mna sa to už nehodí..

v.e.r.k.a

ahojte baby. prosim Vás bola ste niektora len na jednej konzultacii a hned ste sa rozhlodli že idete do toho, či ste boli u viacerých? a aka velkosť implantatov je ked vysledok chcem dvojky?nevyznam sa v tých ml a vysoky a nizky profil atd.

anonym_76

angie77. to je super ze ich mas makke,a vyzeraju naozaj nadherne. ty si bola rozhodnuta pre nagory? kolko Ta to prosim vyslo dokopy..? dik.erika

angie77

M.i.r.u.s6

ešte si krátko po opke aby si mala mäkké jazvičky, ked sa usadia prsíčka tak začnú aj jazvičky mäkknúť, predsa je teraz na ne vyvíjaný aj tlak...nám kazali natierat lioton gelom aj jazvičky, ale ani nie natierat ako tak tlakovo masírovat, čo znamená že jemne kúskok po kúsku jedným placom tlačit na jazvičku, ale jemne...no ale to až budeš mat úplne zahojené jazvičky bez chrastičky...no a na jazvičky môžem ja osobne odporučit kokosový olej :)

angie77

Matilda1

gratulujem k novým prsíčkam, ja som taká zvedavá na nové fotky, že aký rozdiel ti to spravilo..ako sa cítiš? čítam že omnoho lepšie než po prvej opke...teraz máš gulaté však? a išlo to cez tú istú jazvu?