Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

skoricka

angie

dakujem, no ja mam sirsi hrudnik, Minule som tu pisala, ze moja kamoska ma podpiru 75 E, ktoru som si vyskusala a mi bola mala, ale totalne mala, cele prsia som von mala a moja podpira deckova jej bola velka, cize tie velkosti su take vselijake, tiez tomu nechapem ...

angie77

skoricka

krásne ich máš,naozaj ukážkové, ale ja som myslela že nosíš podprdy aspom E čkové ...lebo Dčkové aj ja nosím, akurát dnes som si vyberala a pusup by som tiež väčšie potrebovala, lebo mi vybiehajú bradavky..ale mne sa tvoje zdajú omnoho väčšie než mám ja...nechápem to

lilabmw

matildááá

čakame zajtra na tvoje prvee dojmy :-) strasne sa tesim ze ako si dopadla a v dobrom moc zavidim :-)teším hlavne na nove fotky potom

olivka21

Baby
dnes som si prvykrat prelepovala jazvy a vsimla som si,ze lavu mam krasnu,ukazkovu a prava je zdurena,vystupena,hrbolata.... co je toooooo

Nattasa

Olivka21
Niekde som citala ze ich baby mazu Lioton gelom ze rychlejsie zmaknu...
Pocula si take daco?
A dve kamosky co boli inde brali Wobenzyn, ze sa to rychlejsie hoji

Nattasa

Olivka21
Jeeej si tu. Ano? To som rada. Lebo uz som zacala stresovat ze co to co to s tymi bradavkami. Ze mi skoncia niekde pod prsom :)

skoricka

tomasova

vitaj stratena :)) dakujeeem, tiez cakam na Tvoje fotky!! :) nech sa dari so salonom :)

ewel

no ja len decka vyberam :)) push up, potrebujem vacsie, bo bradavky mi hned vyletia :))

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk