Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Majka1910

M.i.r.u.s6
ja mam len 310ml a niekedy mi je dobra aj C podprsenka, vacsinou ale nosim B. Myslim, ze C budes mat urcite

Nattasa

Baby
Som 8 dni po opke. Dneska som bola na kontrole.
Nejako sa to rychlo zbehlo, dostala som info a teraz ich v hlave si rozoberam.
Ja som mala aj svoj zaklad B. A teraz mi doki hovoril ze mam bradavky v podprde (zlazu) upratovat vyssie.
Mala ste niektora zaklad tak ako ja? Ako sa vam to usadzalo?
Normalne som sa zlakla!!!!

tomasova

ewelinka
a ty co chces skraslit???v pondelok uz budes dokonala a nebude ti treba uz nic,uz teraz presvihnes dokonalost...a pochytam si z radostou a budem to tu pisat tyzden v kuse ake mega kozy som si pochytala....vsetko dopadne dobre neboj sa...

tomasova

angie
silno dufam ze sa to upravi....chvilu stresujem a potom na to zase kaslem a dookola....a otvaram si zase kadernictvo,celkom novy dizajn,vsetko stare som vyhodila a kupila nove,a zase pobehala vsetky urady po materskaj a tocili ma dolava a doprava,strasne...akoby som otvarala nejaky hotel...a fotky nejake nafotim a posjem ked budem mat trochu klud...

ewel007

Tomaska

Zlatko aka som rada,ze si sa ozvala,uz som sa zlakla,ze ta niekto uniesol ty cecana jedna ;-))
Aky ze salonik? Pridem sa skraslit a tesim sa moooc na kavicku,dam ti aj pochytkat,ked sa prvyraz nepodarilo :-D
Dakujem za krasne pismenka,budem to potrebovat mysli kraska na mna moooc :-)

angie77

tomasova

no ahoj cica :) ja som tak na teba myslela ved máme výročie trojmesačné teraz, jasne že už nemusíš v nej spávat ale aj ja v nej ešte spávam cítim sa v nej tak bezbečne...neboj ono sa to všetko ešte upraví, mohla by si nahodit nové fotočky po 3 mesiacoch...a aký salon otváraš?

angie77

mamita

ahoj, no čo ti mám povedat jasné že som pribrala ale nie je to len nefajčením, vieš ja som mala blbý čas opky mesiac pred Vianocami, to som len ležala a žrala a ležala a žrala :)ZO 62 kg som mala po vianociach 67, ale teraz už mám 65 a teraz po 3 mesačnej kontrole začínam cvičit takže to pojde ešte dole a ja sa nebojím že to ostane...ja nezvyknem priberat som celý život chudá,tak som ostala prekvapená že som vôbec pribrala ale aj tak sa to pri mojich 175 cm stratí :) ja som mala vždy skôr opačný problém, nevedela som pribrat..

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk