Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

gabbyy

Ewel uz lepsie z Jednej stranky ale akurat som dostala kramy takze na prd :-) dnes Doberam antibiotika a super ze ten menzes dnes normalne mam iba 3-4 dni.. Idem zaplatit implose dnes a uvidime :-) a co ty ? Ako ti je?

roka96

nadranka
tu biolampu ako často používaš? a ako dlho si svietiš na jazvy? lebo ja ju používam tak 1x do týždňa, neviem či to stačí..

nadranka

campa

Ahoj, ďakujem. No ako som videla tvoj základ v galérke, ty ich budeš mať ukážkové. Ja som korekciu začala len po mesiaci (tak mi dr. povedal) a nakríž som nosila ten pás asi 2 mes. (ale hlavne cez deň je ho dobré nosiť, nie v noci). Pred vyše týždňom som bola na kontrole a povedal mi, že ja mám tie prsia ešte stále nevyzreté, aj jazvy. Tak ako mi kázal, používam biolampu.

M.i.r.u.s6

kosta123
no ja mam 375 ale ty mas iny zaklad ja som nemala skoro ziadny a stale som cela prirodzene vies nechcela som aby mi viac pozerali na prsia ako do oci
mam 168 a nejakych 57 a take mi odporucal tak take mam dnes je to 15 den

campa

Nadranka
Ahoj, mas nadherne prsia, tie plavky a podlrsenky mas super.Vies ja mam taky problem, ako tak vidim tak aj ty si to mala na tej fotke kde si 2 tyzdne po opke, jeden si mala vyssie.Prosim ta za ako dlho sa ti to napravilo??? Ja som presne mesiac po opke a este stale ho mam hore a aj trosku do boku, nosim aj ten pas na kriz, teraz v pondelok idem na kontrolu tak som zvedava co povie doki. Ale chcela som pocut aj teba.......Dakujem

kosta123

M.i.r.u.s6
aha už som kukla,,,od kedy ich máš urobené,,,ty si asi o dosť chudšia,ja by som chcela vačšie aj 550-600 neviem ako mi povie dr.idem ešte len k dr.Očenášovi 7.3 na konzuláciu,,,,ale na opku chcem ísť až na jeseň.Výšku mám 165cm a váhu 65kg.

M.i.r.u.s6

kosta123
ano kuk som tvole ako velkost mas v poho len keby boli ked sme mali 18st coo??:)) a co ti povedal doki ake ti na konzultacii odporucil

M.i.r.u.s6

kosta123
ano o kojeni a uz aj po operacii nepozrela si si galeriu vcera som dala ako nemam tam pred len teraz ake su ak ces kuk a daj aky mas nazor

queen

Tak babule, konzultácia u Mladeka je za mnou ... Termín operácie 20.3.
Hned som skočila aj na sono a prosím pekne moj pravý bakelit je prasknutý, takže najvyšší čas.
Nachystá mi anatomické Mentor 333 vo velkostiach 430, 485, 545 a Mentor 323 vo velkostiach 390, 440, 495.
Ktorá máte niektoré z nich, nach nakuknem, dakujem :-)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk