Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

mamita

ahoj, no čo ti mám povedat jasné že som pribrala ale nie je to len nefajčením, vieš ja som mala blbý čas opky mesiac pred Vianocami, to som len ležala a žrala a ležala a žrala :)ZO 62 kg som mala po vianociach 67, ale teraz už mám 65 a teraz po 3 mesačnej kontrole začínam cvičit takže to pojde ešte dole a ja sa nebojím že to ostane...ja nezvyknem priberat som celý život chudá,tak som ostala prekvapená že som vôbec pribrala ale aj tak sa to pri mojich 175 cm stratí :) ja som mala vždy skôr opačný problém, nevedela som pribrat..

tomasova

angie
draha moja tu som....snazim sa to tu sem tam citat,ale nemam cas odpisovat...otvarala som si salom tak od pondelku zarezavam....konecne zmena po materskej.vsetko je ok,cecule opsluchaju ako tak,v lavom ma este dost casto picha tak snad to nic nieje,je na nom este to jemne dvojite prso tak cakam kedy to zmyzne....teda dufam ze hej...uz aj prestavam spavat v tej ohave,ved uz nemusime,ne???a ty ako sa mi mas???
skoricka
teda kocka si riadna,tie tvije kozane su brutalne v kazdej podprde....super.
ewelinka
moja prepelicka ja som rada ze mas tie vysledky ok,teda nevolali tak snad...na pondelok ta mam poznacenu v kalendariku ze silno moc mam na teba mysliet aby so tie melony podarili na 1000000% a aby si nevrackala a prezila si to bez bolesti....ved teba uz neprekona nikto...strasne drzim palce a tesim na stretko jak mi padne sanka

tomasova

angie
draha moja tu som....snazim sa to tu sem tam citat,ale nemam cas odpisovat...otvarala som si salom tak od pondelku zarezavam....konecne zmena po materskej.vsetko je ok,cecule opsluchaju ako tak,v lavom ma este dost casto picha tak snad to nic nieje,je na nom este to jemne dvojite prso tak cakam kedy to zmyzne....teda dufam ze hej...uz aj prestavam spavat v tej ohave,ved uz nemusime,ne???a ty ako sa mi mas???
skoricka
teda kocka si riadna,tie tvije kozane su brutalne v kazdej podprde....super.
ewelinka
moja prepelicka ja som rada ze mas tie vysledky ok,teda nevolali tak snad...na pondelok ta mam poznacenu v kalendariku ze silno moc mam na teba mysliet aby so tie melony podarili na 1000000% a aby si nevrackala a prezila si to bez bolesti....ved teba uz neprekona nikto...strasne drzim palce a tesim na stretko jak mi padne sanka

tomasova

angie
draha moja tu som....snazim sa to tu sem tam citat,ale nemam cas odpisovat...otvarala som si salom tak od pondelku zarezavam....konecne zmena po materskej.vsetko je ok,cecule opsluchaju ako tak,v lavom ma este dost casto picha tak snad to nic nieje,je na nom este to jemne dvojite prso tak cakam kedy to zmyzne....teda dufam ze hej...uz aj prestavam spavat v tej ohave,ved uz nemusime,ne???a ty ako sa mi mas???
skoricka
teda kocka si riadna,tie tvije kozane su brutalne v kazdej podprde....super.
ewelinka
moja prepelicka ja som rada ze mas tie vysledky ok,teda nevolali tak snad...na pondelok ta mam poznacenu v kalendariku ze silno moc mam na teba mysliet aby so tie melony podarili na 1000000% a aby si nevrackala a prezila si to bez bolesti....ved teba uz neprekona nikto...strasne drzim palce a tesim na stretko jak mi padne sanka

tomasova

angie
draha moja tu som....snazim sa to tu sem tam citat,ale nemam cas odpisovat...otvarala som si salom tak od pondelku zarezavam....konecne zmena po materskej.vsetko je ok,cecule opsluchaju ako tak,v lavom ma este dost casto picha tak snad to nic nieje,je na nom este to jemne dvojite prso tak cakam kedy to zmyzne....teda dufam ze hej...uz aj prestavam spavat v tej ohave,ved uz nemusime,ne???a ty ako sa mi mas???
skoricka
teda kocka si riadna,tie tvije kozane su brutalne v kazdej podprde....super.
ewelinka
moja prepelicka ja som rada ze mas tie vysledky ok,teda nevolali tak snad...na pondelok ta mam poznacenu v kalendariku ze silno moc mam na teba mysliet aby so tie melony podarili na 1000000% a aby si nevrackala a prezila si to bez bolesti....ved teba uz neprekona nikto...strasne drzim palce a tesim na stretko jak mi padne sanka

angie77

babule dnes som si konečne bola kúpit a vyskúšat velkosti podprd k 3 mesačnému výročiu mojích prsíčok,jednu čiernu som si kúpila v Takko 75D sedí ako uliata úplne hladká kosticová nie push up...no a dve som si kúpila v Gate, majú tam celkom dobré podrdy čo som bola prekvapená, jednu som si kúpila takú s USA farbami a druhú tigrovanú. Len tá tigrovaná je už viac push up a mali len 75D a tú by som už potrebovala 75E, lebo mi z nej vyskakujú bradavočky:)Inak majú tam viac farieb tých zvieracích vzorov ale škoda že z obvodu 75 len do košíku D...a to mám 370ml a nosím D čkové podrdy a push up by bolo ideálne aj viac...sa pofotím a nahodím foto :)

ewel007

Gabbyy

Ja uz parkrat hej..nemyslim na to,dala som sa na to,tak to hadam dam :-)) samozrejme ze je strach normalny,neboj len si trosku hlbsie pospime a vsetko bude oki a v utorok pismenkujeme,ja podam hlasenie ak sa mi bude dat v pondelok,uz chcem mat po,toto cakanie .. nasa Matilda dozvie co robka :-)