Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

skoricka

ewel

dakujem Ti :) hej ja len tam chodim, som presla cely aupark, ale nic mi nesedelo, alebo male cislo mali, tak som teda zasla do NY a hned tri som si kupila, fakt tam je najlepsi vyber :)

olivka

dikes moja, som kukla tvoju foto, vidiet, ze su vacsie, len daj im cas kym padnu a zgulateju :)

ewel007

Gabbyy

Jaj zlatko snad ti to len ozaj prejde do toho pondelku,a pojdes podla toho ako sa budes citit ci ako ste sa s dokim dohodli?
Bojis sa narkozy kvoli tomu ze si este chorucka alebo vseobecne??:-/

gabbyy

Verka ja mam 2 kamosky ktore boli v chirmede A obidve lutuju nemaju to dobre urobene.. Je tu ale zuleko a ta je spokojna... A jedna kamoska bola v tej plastickej a ma ich nadherne
Ewel nervy este nie ale teraz som si merala teplotu 37.2 :-( je to in a zvysena ale aj tak.. A bolia ma priedusky Neviem sa ani nadychnut :-(( a tej narkozy sa bojim neskutocne :-(((((((

v.e.r.k.a

prosim Vas nevedeli by ste mi niekoho odporucit v KE?velmi by ste mi pomohli rozmyšlam medzi chirmedom a plasticka a esteticka chirurgia.dakujem

ewel007

Gabbyy

Nevolali mi tak asik oki :-)) tak ja pre istotu tiez lezim,ked mozem a aj cajikujem,ale tiez mam mat svoje dni tak som taka vseliaka a uz dolieha stres,aj na teba ?;-)

olivka21

Gabby
ja mam anatomy,ez zospodu. Keby som si mala ja vybrat,urcite by som chcela rez spod pazuchy,tam nieje absolutne nevidiet jazva. Ale zas na druhej strane,rez zospodu sa rychlejsie vraj hoji,lebo pod pazuchou mas potne zlazy... no je to tazka dilema,ja som rda,ze mne musel dt zospodu a nemohla som spekulovat. A daj si vacsie,nespekuluj! Ja bysom isla uz aj do 700ml,lebo vidim,ze na mne by to boli slabe stvorky.