Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Rozalka

Mahulienka

no aj môj priateľ stále dokolo to točí, aby som to tu nečítala :-))) že doteraz o inom som nerozprávala len o silikonoch... tak čo už, keď chceme byť pekné... držím palce na manželíka aby to udobril...

ewel007

Mirus

Aku mas znacku a profil implosou?,vies zalezi to od rozmerou. A ake si mala pred? A vysku a vahu?
Ja mam len 88cm cez,C kosik mam plny,inikwf D,zalezi samizrejme aj od strihu kosika.

M.i.r.u.s6

ewel07
ano ano tak rada by som bola keby boli C ale teraz ozaj neviem doteraz som nosila push up a v nej nic:)) a tak tie C keby boli bola by som ozaj spokojna aky mas obvod teraz?

M.i.r.u.s6

ewel07
dik aj ty si mila ako ja tiez s nou nemam problem len ci obcas nemozem kozickam dat volnost:)) oo tak ty si to ozaj mala horsie uz sa nestazujem

ewel007

Mirus

Jaska dakujem,si zlata,vies ja som sa v nej aj bezpecne citila a bolo to koncom augusta takze som si v nej odtrpela aj neake horucavi,myslim ze takto na zimu je to jednoduchsie,neni tak vidno pod oblecenim aj zahreje

M.i.r.u.s6

ewel07
ajaj tak uz mam predstavuto ozaj budes cicana a ano ano treba urobit vsetko pre svoje sny a tuzby a ked uz potom budes spokojna tak preco nie

jaj tak to viacmenej nonstop ako nic moc ale co uz museli tym prejst viacere

ewel007

Mirus

No momentalne mam 58kg a 165cm, a po tejto opke uz nebudem vymyslat :-)
Co sa tyka podprdy,ja som ju nosila 5tyzd. nonstop,davala som ju dolu len pocas sexu ;-) a samozrejme sprchy

M.i.r.u.s6

ewel07
tak je fajn ze si ides za tym co a ako chces dzrim ti prsty a snad uz budu podla tvojich prstav tak 4ky wow ako neviem aku mas postavu ale znie to super

inak ked som 2tyzdne po mozem davat dole podprdu aj na dlhsie ci len pri sprchovani

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk