Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

M.i.r.u.s6

ewel07
ano ano to mas pravdu ja len ze riadne cicane budete mna len tak napadlo ze pri mojich ml ako podprdu budem nosit ked vy pri 500ml C D vies ako ty si kolko po?? a mas gulate ci anatomicke

ewel007

Mirus6

Tak kazdy ma svoj vkus,niekomu sa pacia mensie,prirodzene,niekomu vascie,silikon look,kazdy ma svoju predstavu o vysledku po opke..

M.i.r.u.s6

olivka
ty kks ja mam 375 to co budem mat A??, no ako som dost paf z toho ako ja mam dnes 2tyzdne po a tazko takto povedat ale vy tu riadne ml davate a stale sa ti zdaju male a chces vascie??

ewel007

Olivka moja olivova :-)

Presne ako ti napisala mahulienka, a na slabe trojky mi teda vobec nevyzeraju,este aby ti s deckovej podprdy nekukali na svet :-)
Ja nosim s 500ml C a D a to som mala ovela slabsi zaklad,to chce este cas,inak ja treti den po opke som vedela ze pojdem na reopku lebo chcem vacsie :-)
Mne tak v poslednej dobe zmekli ako moje co by mi priroda nadelila ;-))

jahodka1584

Babulkyyyy,

takto o týždeň už budem mať prsiaaaa. Teším sa. Držím sa v karanténe, aby som neochorela. Zatiaľ sa mi to darí...

mahulienka

Olivka
moja pekne ich mas, opuch zmizne a oni sa este dotvaruju. Pockaj, ked zacnes nosit podprdy, male nebudu:))

M.i.r.u.s6

kosta123
vies co ja som sa tam stavila precila na jeho stranke a nejak som nemala nejaky pocit o nom pochybovat dnes su 2tyzdne po tak daj vediet ako si dopadla

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk