Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

M.i.r.u.s6

babulky
dala som foto do galerie je to dnes 15 den co si myslite budu pekne?? a su dost daleko da sa to do normalu??dik

lilabmw

galeria@zoznam.sk posles fotky emailom s tvojim nickom a popisom kto ta operoval kolko ml a znacku.A nejlepsie je dat foto pred a po.A zajacik ti potom poslem udaje ku galerke.KAzdy dr.hovori inak.u koho si bola operovana?u mojho dr. sa nosi pooperacna 6 tyzdnov a potom este 4 tyzdne na spanie alebo tak nejak uz si nepamätam a Cervenovky nosia 4 tyzdne a potom na noc este asi 4 tyzdne tusim.Takze to zalezi od Dr.aj s akymi implosmi robi a ako .Ja som normalnu s kosticou zacala po 5 tyzdnoch mozno skor uz neviem.

M.i.r.u.s6

lilabmw
ano ano mam deti aj som kojila a aj ja nenejak Acka som mala kedy si zacala nosit normal podrdu a do kedy si nosila pooperacnu ja mam ist na kontrolu po 6tyz od operacie
ok tak pokusim sa ich tu dat
a kde to mam dat