Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

Mirus

Jaska dakujem,si zlata,vies ja som sa v nej aj bezpecne citila a bolo to koncom augusta takze som si v nej odtrpela aj neake horucavi,myslim ze takto na zimu je to jednoduchsie,neni tak vidno pod oblecenim aj zahreje

M.i.r.u.s6

ewel07
ajaj tak uz mam predstavuto ozaj budes cicana a ano ano treba urobit vsetko pre svoje sny a tuzby a ked uz potom budes spokojna tak preco nie

jaj tak to viacmenej nonstop ako nic moc ale co uz museli tym prejst viacere

ewel007

Mirus

No momentalne mam 58kg a 165cm, a po tejto opke uz nebudem vymyslat :-)
Co sa tyka podprdy,ja som ju nosila 5tyzd. nonstop,davala som ju dolu len pocas sexu ;-) a samozrejme sprchy

M.i.r.u.s6

ewel07
tak je fajn ze si ides za tym co a ako chces dzrim ti prsty a snad uz budu podla tvojich prstav tak 4ky wow ako neviem aku mas postavu ale znie to super

inak ked som 2tyzdne po mozem davat dole podprdu aj na dlhsie ci len pri sprchovani

shiela

M.i.r.u.s6

Ja nechcem veľké, stačia mi aj 2-ky, presne ako píšeš tak do ruky. Nechám si poradiť od doktora. oki utekám ja pracovať, tak sa drž:-)a ďakujem

M.i.r.u.s6

shiela
tak vies obcas cim viac sa zamyslas a rozoberas stale mozes najst dovod preco nie a ake rizika a tak ja som.A ano mas pravdu som impulzivna a spokojna vies co tazko o tom rozpravat ale mne sa pacia aj ked su este opuchnute a su tka ako ja vravim do ruky:))) prirodzene ty by si ake chcela

ewel007

Mirus

Pol roka musi byt odstup,chcem 700ml,tiez som nic nemala,mne sa pacia vacsie prska,po reopke budem mat asi take plne stvorky,tak uvidime :-)

M.i.r.u.s6

ewel07
to tak skoro je mozne??sorry ja som to nezachytila a teraz mas 500 a na ake ides??vies u mna je to skoro povedat ale ako ozaj som nemala ziadne a teraz nieco bude takze nemam dovod byt nespokojna len to ze ake ml vy davate neviem ci mi budu staciit