Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mahulienka

Rita
no povedal, ze by mi dal 600 okruhle, ale ako som uz pisala, tazkym orieskom bude moja polovicka. Uvidime ako sa mi bude darit:))
Ty si tusim tiez spominala, ze by si sla do vacsich, ci? Ja sa pamatam, ked som zacala prezerat galerku, tak tvoj album som dost casto otvarala, a obkukovala;))

bimbi

Iwon
Implos je az po 3 mesiacoch prirasteny, ja ked som sa predklonila po opke tak sa mi to tam akokeby suchalo a klzalo, a prelievalo akokeby, to je normalka

bimbi

Mahulienka
Mas tie kozy take prenadherne, ze uz si krajsie na tebe neviem predstavit.. Je ti fakt malo? Skoda penazi :)

iwon

Ewell

Ale aj 3tyzdne od opky??ja mam pocit ked sa predhnem na pravom prsniku ze sa mi tlaci von ten implantat...ako keby som ho este nemala priraseny riadne

bimbi

Rita
Mna do toho nic, ale v tvojom veku som ficala na solarku a teraz pracne a nehorazne draho odstranujem pigmentove skvrny :( koza si pamata!!!! Spytaj sa kazdeho dermatologa.. Keby som to vtedy vedela, v zivote tam nevleziem.. Uvidis ze za 10-15 rokov si na mna spomenies.. Hormony, antika, tehotenstvo a ani sa nenazdas .. Ale tak kazdy robi ako mysli, nic v zlom :)

rita149

Mahulienka

si ma navnadila z tym solarkom :-) a to som nechcela chodit tento rok :-)

a aku velkosť ideš davať implantátov?

Elissa

Ahojte,
citam vela pozitivnych ohlasov na Mladeka. Ake ma priblizne cakacie lehoty - konzultacia a opka?

S ktorymi inymi chirurgami ako je Cerven, Mladek a Ocenas, ste spokojne? Som zo zapadneho SR, tak idealne zapadne a stredne SR. Prip. CR? Tolko je plastickych chirurgov, ze mam v tom uz chaos :-)Zatial som bola len na konzultacii u dr. Trsku. Rada by som si vypocula i iny nazor. Dakujem