Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

M.i.r.u.s6

shiela
ahoj tak stach je prirodzeny ale ak to ozaj chces nemala by si sa nechat nim odradit aj ja som kvoli tomu sla do toho ze sa chcem citit zensky a taktiez namam velke urobila som to pre seba a ak to ozaj chces chod to toho.Dlho som len hovorila ze raz pojdem a uz ich mam dnes mi vyberali stehy

shiela

Ahojte, som tu nová tak sa trochu oťukávam. O pár dní mám 25 rokov, mám hroznú dilemu či si dať silikonové prsia alebo nie. Brzdí má strach z bolesti, z operácie. tak isto či nebudú komplikácie po operácii s implantátmi a taktiež ešte nemám deti ani chlapa tak sa bojím aj toho aké to bude keď budem tehotná. Moja sestra si dala silikóny min. roku, tiež tu bola prihlásená. Veľké veľmi nechcem, len chcem aby som sa pri pohľade do zrkadla cítila žensky, a hlavne aby som mala čo dať do plaviek. Poraďte mi ako ste sa vy vysporiadali s takými dilemami?ďakujem pekne

M.i.r.u.s6

baby
to az take velke si davate ci sa len doberate ja mam 375 ine mi doki necel dat a vy u riesite take velke este aj teraz mam mat komplexy??:))

olivka21

Ewelkaaaa
o tyzden o takomto case uz budes slintat do vankusika na klinike a cez tie dva mechy si ani neuvidis na šušulu ;)))))

angie77

mahulienka

ja som to naozaj nemyslela v zlom:) mne sa tvoje prsíčka od začiatku páčia, máš ich ukážkové :) akoby si ani nič nepovedala :)Ok? :)

mahulienka

Rozalka
moja dakujem, ved aj ty ich mas ukazkove;)), no uvidime bude to tazke s tym prehovaranim, a ta podprda, tiez by bodla vacsia:)
olivka 21
ja som nosila po 3 tyzdnoch po opke tu bielu podprdu, co mam v galerke, taka obyc. z tesca

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk