Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bimbi

Nadranka
Bola som dnes v Interklinik na hyalke..zatial to vyzera pekne, nemam ani velmi opuch, dala som si decentne, ked chces daj mi mail a napisem podrobnosti..

queen

Dievočky už sa mi to kráti ... na Valentína sa mám stretnúť s Mládekom, dúfam že mi dá aj valentínsky termínik :-D

misaaa

Ewel007

Teba operoval Dr. Mladek, mozes mi prosim napisat nejake info ci si spokojna a tak.... popripade na mail myska@myska.sk
vopred dakujem!
mam u neho o mesiac konzultaciu

amuletka

ewel007
Da sa ti nejako napísať aj súkromná sprava? Pretože presne tam sa chystam :-) ďakujem :-)

*potom mi to zaplo :-D

Elissa

Akurat citam prispevok od Misaaa. Konzultacia az koncom tohto roku? Ten ma veru natresk :-) Tak som si vlastne uz aj nasla odpoved na svoju otazku :-)