Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Rozalka

Mahulienka

no čo ja tu čítam... že ideš do väčších, mne sa tvoja páčia že naj.. naj... na mužíka držím palce aby to udobril.. :-)))

M.i.r.u.s6

ahojte baby
dnes mi vyberali stehy a sestricka s doktorom ze ooo ake panenske este som si ich doma nekuk ale ako ked je doki spokojny tak snad to bude ako ma ako nemam velke lebo mam uzky hrudnik a malo koze som mala ale ako pred tym som nemala nic a teraz nieco tak som spokojna
kedy ste zacali nosit podprdu normal a vlastne aku ja mam az po 6tyz od operacie prist na kontrolu asi az v tedy ju budem moct dat dole

olivka21

Babky cervenovky
nas doki nam kaze nosit pooperacnu podprdu 3 tyzdne a potom nejaku kosticovu. To je jedno aka to bude? Len nech ma kostice? Alebo musi byt nejka upravena elasticka? Prosim pirdte aku ste nosili vy,dakujeeeem!

Rozalka

Kosta123

mám 390ml, anatomické, platila som 2980 eur aspoň tak sa pamätám... sorry že som ti neodpisovala, nemala som net

Sandrine7

acerka8

Ahoj, myslím, že to zväcsenie nebolo o cele dve čísla ale rozdiel bol naozaj dost velký. Ja som sa prave na zaklade tej podprsenky rozhodla dat si zvacsit prsia, odkedy som si ju kupila, inu som už nenosila :) Takže za seba možem povedat, že ten efekt zväcsenia tam naozaj je, bola som s nou velmi spokojna.

acerka8

sandrine 7,

ahoj, pozeral som tvoje foto, pekne ich máš, ale dosť ma zaujala aj podprsenka od VS, naozaj Ti urobia o 2 čísla väčšie prsia, na foto to vyzerá super. Na kým ja pôjdem na opku, by som si ju kúpila. Napíš mi prosím Ťa či to ma vyznám, ďakujem.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk