Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

M.i.r.u.s6

baby
to az take velke si davate ci sa len doberate ja mam 375 ine mi doki necel dat a vy u riesite take velke este aj teraz mam mat komplexy??:))

olivka21

Ewelkaaaa
o tyzden o takomto case uz budes slintat do vankusika na klinike a cez tie dva mechy si ani neuvidis na šušulu ;)))))

angie77

mahulienka

ja som to naozaj nemyslela v zlom:) mne sa tvoje prsíčka od začiatku páčia, máš ich ukážkové :) akoby si ani nič nepovedala :)Ok? :)

mahulienka

Rozalka
moja dakujem, ved aj ty ich mas ukazkove;)), no uvidime bude to tazke s tym prehovaranim, a ta podprda, tiez by bodla vacsia:)
olivka 21
ja som nosila po 3 tyzdnoch po opke tu bielu podprdu, co mam v galerke, taka obyc. z tesca

Rozalka

Mahulienka

no čo ja tu čítam... že ideš do väčších, mne sa tvoja páčia že naj.. naj... na mužíka držím palce aby to udobril.. :-)))

M.i.r.u.s6

ahojte baby
dnes mi vyberali stehy a sestricka s doktorom ze ooo ake panenske este som si ich doma nekuk ale ako ked je doki spokojny tak snad to bude ako ma ako nemam velke lebo mam uzky hrudnik a malo koze som mala ale ako pred tym som nemala nic a teraz nieco tak som spokojna
kedy ste zacali nosit podprdu normal a vlastne aku ja mam az po 6tyz od operacie prist na kontrolu asi az v tedy ju budem moct dat dole

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk