Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

Lilka

Mna doki povedal ze to nebude neaky brutal ze budu take plnsie :-) tazsie je to ked som chcela na prvykrat vecsi implantat a nad 700ml som nechcela ist pri tejto druhej opke.
Inak mne tiez tieto moje pripadaju ako 400 na mne a este som aj trochu pribrala :-((
Ten cas ti rychlo ubehne a mozno sa ti podari aj skor, a splnis si sen :-) dufam ze aj ja v pondelok a potom uz ziadna opka aj ked som rozmyslala nad nosom :-D

mamita

Majuska
prvé dni po opke ma boleli hlavne svaly na hrudi ako každú ale konkrétne ten rez som nejak nevnimala ani teraz to nepociťujem že tam mám niečo robené

Zuleko

Lilabmw
Nemusis sa bat, ten rozdiel bude dost viditelny. Ja som mala prve 5,1 a teraz tusim 6,6 a je ti fakt vidiet. Cim je vyssi profil tym su tie prsia celkovo cele objemnejsie:)

mamita

Majuska
este sa hojim.. Som 14 dní po opke. Ale bolesť na dvorcoch necítim žiadnu ešte som si to nevidela mám to prelepene

lilabmw

ewelka

ale skor sa priklanam k 600kam uvidime.Teraz mam 400ky ale pripadaju mi jak 300ky neviem ci to uz je deformacia ale ja mam siroky hrudnik takze sa stratia na mne .A ked pojdem na reopku tak uz chcem aby to bolo take ake si predstavujem potom uz nebudem chciet ziadnu dalsiu operaciu az potom po rokoch takze sa pripravujem na Dr.nakolko v aprili chcem ist na konzultaciu a rada by som si zajedla termin na december pokial teda stihnem dovtedy nasetrit snad ano :-)

lilabmw

ewel007

no stale premyslam bud 550 alebo 600 rozdiel tam je len v sirke 600ma 13,1 a 550ky 12,5.Takze uvidime co povie Dr. musim najst na nete nejaku foto ze ako chcem aby to vyzeralo a uvidime co povie.Nepytala si sa dokiho na ten rozdiel?

mamita

Nikol25
podľa toho čo som čítala v starších diskusiách tak rez pod prsnikom je údajne menej bolestivý a lepšie sa hojí. Vlastnú skúsenosť nemám, ja mám rez aj modelaciu cez dvorce

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk