Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

nadranka

angie77

Jasne, ze origos. To aj z VS sa robia faky? :-) Mne staci M-ko, ja nemam velke prsiska :-) Sedia oboje super, k bielym mam aj ramienko. A jazvy mi nevidno, ja mam v pazuchach. A inak su neskutocne kvalitne.

angie77

nadranka

ten biely vrch plávočiek ti ako sedí? objednala som si rovnaké len zo srdiečkom, nevidno ti jazvy? drží ti dobre na prsičkach? :))aj tie druhé sú krásne aj nad tými som rozmýšlala :) sú oboje orginál Victoria Secret či fake?

sue33

Anonym
som spokojna, len ešte stále to nemám na 100%, doktor je super chlap a myslím, ze ma super robotu. Určite budes spokojná.

matilda1

ewell

tak tie 510 su 13,8 a 5,4 tie su asi sirsie a tie 555 su 13,3 a 6,3 aspon v tej tabulke som to tak vycitala tak preto asi tie vacsie lebo teraz mam 360 12,8 a 5,1 ja som z toho trochu jelen:)

ewel007

Matilda

No moja tebe sa to dobre krati :-)
Ja mam dnes cely den migrenu,zase ma skriabe hrdlo,ja uz fakt neviem..dufam ze sa mi to podari a budem fit,ved uz len tyzden,no a este tie predoperacne.

mamita

Matilda
je skvelý....fakt. Určite ti tie prsia urobí super aj tentokrát.. No dobre sme si vybrali :o)
mňa operoval v ba..lebo som to mala aj s modelaciou tak preto ale na kontrolu to mám bližšie do pd

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk