Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mahulienka

Liliana
bola som v NY, tak som kupila moju prvu push up, myslim, ze aj skoricka ju ma:), pofotim a nieco poslem:))

Liliana65

mahulienka
a teraz mám chuť nakupovať :D akože ale plavky fest chcem, hlavne spodok by som chcela taký špecifický a nikde ho neviem nájsť, takže plavky budú ešte boj :)a akú si si kúpila? :)

ewel007

Lilka

Ahoj moj,tiez som rozmyslala ze aky to bude asi rozdiel ked mam tera mentor 13,2 s 5,4 a budem mat ES 13,5 so 7,1.
V sirke su to na rozdiel len 3mm ale s 5,4 na 7,1 je 1,7 tak snad to bude vidno.
Chces tie 600ml ci si este v stadiu rozhodovania ?:-)

lilabmw

baby porebujem radu kukam si tabuky ES a porovnavam ze ake by som zobrala a ake ma teraz mam Mentory 12,3 a 5,1 projekcia HP.Pri 600ml ES HP by to bolo 13,1 a 6,4.Bude to velky rozdiel?Hlavne v tej projekcii lenze ze ci to celkovo tie prska väcsie budu dufam ze nie len hore ked to je projekcia.Rodiel v sirke je len 0,8ml to je dost malo nie?Ale zase v projekcii je to rozdiel dost velky 1,3cm.

Zuleko

Lola
Uz som si na tu velkost zvykla;) mam 172 cm a 53 kg. Samozrejme ked si dat podprsku tak to su uz riadne melony, v galerke mam rozne fotky, tak ak tam budes si popozeras;)

mahulienka

Angie
nedotkla si sa ma, ale v pohode. Fotim si ich i phonom, a cez ten ich posielam aj zajacikovi. Ja neviem ako sa upravuju fotky, dokonca ani ziadny fotak a ni program nemam. Tak vyzeraju v skutocnosti. Teda fakt neviem co sa ti nezda:)
Liliana akurat som sa vratila z nakupu, no plavky este velmi niesu, ale tak som kupila aspon jednu podprdu:))

Liliana65

bimbi
ahoj, jasné odfotím, čítam to tu každý deň a aj ma napadlo sa ozvať, lebo minule ste to tu ktosi riešili, že by ste radi videli jak to vyzerá :) mne sa všeobecne hoja jazvy zle ale myslela som, že to bude horšie vyzerať, myslím, že je to v pohode a dávala som pozor, neopalovala ani nič :) pošlem fotku do galerky
áno ja ich mám len tak do polky dvorcov a myslím, že pri modelácii to vyzerá trošku inak, ale pre info chápem, že ťa to zaujíma :)

bimbi

Liliana65
Ahoj, prosim ta zaujima mna a kopu kociek ako vyzeraju jazvicky na dvorcoch dlhsie po opke.. Mohla by si prosim ta hodit nejaku foto zblizka ked budes mat cas? Ja som mala ist na modelaciu dvorcov teraz 19.2 ale som sa zlakla tych jaziev a zrusila som to.. Ty ich mas ale len zospodu, ja by som mala okolo celeho dvorca.. Vdaka

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk