Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Zuleko

Lola
Prva podmienka je prispievat na fore a potom zaslat fotku tvojich prs bez hlavy na galeria@zoznam.sk nezabudni uviest nick aky tu pouzivas, obratom Ti pridu pristupove hesla. A odpoved na tvoju otazku, ja mam 620ml pod svalom;)

angie77

mahulienka

určite máš krásne prsia aj postavu, ale na tvojich skoro všetkých fotkách jasne vidno že ich máš upravované v nejakom programe, dokonca tie prsička máš aj v tom istom programe na úpravu fotiek zväčšované,takže také asi ani v skutočnosti nie sú aké ich vidíme my, takže ani nevieme ako vyzerajú v skutočnosti..prečo?

Nechcem sa ťa dotknúť,alebo aby si sa nahnevala nedajbože,ja sa len dlhjšie venujem foteniu a toto mi hneď padlo do oka, že tie fotky nie sú reálne :)

Liliana65

mahulienka
už po pol roku tam bolo vidno rozdiel, ja budem mať rok v apríli a akože dosť rozdiel podľa mna :)

mahulienka

liliana65
este som zabudla, ze tu sivu podprdu som vcera videla aj v H&M, niejake foto poslem, ako vyzeraju po roku;))

Liliana65

mahulienka

áno to aj ja, hlavne sa tam dajú kúpiť rozličné veľkosti vrch a spodok :) tak ak dačo pekné kúpiš, tak hoď fotky ;)

mahulienka

Liliana65
ja som z PP, ja rada chodim aj do H&M, vcera som si tam kupila pekne ruzove plavky, a dnes sa chystam do New yourkeru:)), snad nieco najdem...

Liliana65

mahulienka

a od kiaľ si? asi by som sa mala ísť kuknúť do Takka, nezvyknem tam chodiť ale táto je ozaj pekná :) u nás je malý cropp, tak som zvedavá, či budú dáke fajn plavky :)

mahulienka

Liliana65
dakujem, tie farebne plavky su z Croppu, a podprda Takko, u nas moc na vyber nieje, akurat sa chystam nieco pekne popozerat;))

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk