Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lilabmw

ewel007

no stale premyslam bud 550 alebo 600 rozdiel tam je len v sirke 600ma 13,1 a 550ky 12,5.Takze uvidime co povie Dr. musim najst na nete nejaku foto ze ako chcem aby to vyzeralo a uvidime co povie.Nepytala si sa dokiho na ten rozdiel?

mamita

Nikol25
podľa toho čo som čítala v starších diskusiách tak rez pod prsnikom je údajne menej bolestivý a lepšie sa hojí. Vlastnú skúsenosť nemám, ja mám rez aj modelaciu cez dvorce

mahulienka

Liliana
bola som v NY, tak som kupila moju prvu push up, myslim, ze aj skoricka ju ma:), pofotim a nieco poslem:))

Liliana65

mahulienka
a teraz mám chuť nakupovať :D akože ale plavky fest chcem, hlavne spodok by som chcela taký špecifický a nikde ho neviem nájsť, takže plavky budú ešte boj :)a akú si si kúpila? :)

ewel007

Lilka

Ahoj moj,tiez som rozmyslala ze aky to bude asi rozdiel ked mam tera mentor 13,2 s 5,4 a budem mat ES 13,5 so 7,1.
V sirke su to na rozdiel len 3mm ale s 5,4 na 7,1 je 1,7 tak snad to bude vidno.
Chces tie 600ml ci si este v stadiu rozhodovania ?:-)

lilabmw

baby porebujem radu kukam si tabuky ES a porovnavam ze ake by som zobrala a ake ma teraz mam Mentory 12,3 a 5,1 projekcia HP.Pri 600ml ES HP by to bolo 13,1 a 6,4.Bude to velky rozdiel?Hlavne v tej projekcii lenze ze ci to celkovo tie prska väcsie budu dufam ze nie len hore ked to je projekcia.Rodiel v sirke je len 0,8ml to je dost malo nie?Ale zase v projekcii je to rozdiel dost velky 1,3cm.

Zuleko

Lola
Uz som si na tu velkost zvykla;) mam 172 cm a 53 kg. Samozrejme ked si dat podprsku tak to su uz riadne melony, v galerke mam rozne fotky, tak ak tam budes si popozeras;)

mahulienka

Angie
nedotkla si sa ma, ale v pohode. Fotim si ich i phonom, a cez ten ich posielam aj zajacikovi. Ja neviem ako sa upravuju fotky, dokonca ani ziadny fotak a ni program nemam. Tak vyzeraju v skutocnosti. Teda fakt neviem co sa ti nezda:)
Liliana akurat som sa vratila z nakupu, no plavky este velmi niesu, ale tak som kupila aspon jednu podprdu:))

Liliana65

bimbi
ahoj, jasné odfotím, čítam to tu každý deň a aj ma napadlo sa ozvať, lebo minule ste to tu ktosi riešili, že by ste radi videli jak to vyzerá :) mne sa všeobecne hoja jazvy zle ale myslela som, že to bude horšie vyzerať, myslím, že je to v pohode a dávala som pozor, neopalovala ani nič :) pošlem fotku do galerky
áno ja ich mám len tak do polky dvorcov a myslím, že pri modelácii to vyzerá trošku inak, ale pre info chápem, že ťa to zaujíma :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk