Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

dansulka

Ahojte baby.Som tu nova a chcem sa opytat ci nema niektora termin ako ja 15.7.14.u Mudr.Cervena rada by som sa zoznamila a podelila sa o ten moj strasny strach a zaroven radost.Zatia dakujem.

henka88

elle
ja mám inak 176 cm tiež, vážim 55 kg, pod prsiami 74cm. Mám 375ml nagori, nosím teraz 75C nevystuženú,čiže by to mali byť trojky, predtým 75A vypchaté :D, no a mohli byť kľudne aj o trošku väčšie, čiže aj tie 400ml by spĺňali asi ten ideál :D ale zas takto som rada, lebo to vyzerá prirodzene, nebijú do očí a predsa tam sú a sú krásne :) a veľkostne sú niečo také ako si poslala link z topiek, ale ja mám viac anatomickejsí tvar :) a sú také že skoro do dvoch dlaní :D Neboj sa, nebudeš to mať veľké, ja som sa bála tejto 375ml a som rada, že som nedala ani o ml menšie :)

henka88

elle
Ahoj, skús si nejako porozcvičovať ten chrbát :) ale ja som sa pred opkou veľmi bála, že ako to zvládnem potom spávať na chrbte, keď som pred opkou skúšala, tak to bolo hrozné :) ale normálne som si tak navykla, že som v pohode až 6 týždňov spala iba na chrbte a super sa mi takto spáva aj teraz, dokonca sa teraz musím premáhať, aby som aj na boku spávala :D A narkózy sa báť nemusíš, hlavne dodrž pokyny, ktoré sú, čiže nejesť, nepiť, aby ti nebolo zle. Ja som niečo takéto zažila prvýkrát, najviac som sa bála narkózy, ale tá aj u mňa bola asi najlepšia, som si strašne dobre pospala :D sa mi ani vstávať nechcelo. Držím ti palce, nech všetko dobre dopadne, ono tie prvé dni sú ťažšie, ale veľmi rýchlo ubehnú a po 2 týždňoch si už ani nebudeš na ne pamätať a budeš mať krásne prsia! :)DRž sa.

Sandritta

elle,

Uplne chapem, ze si vystresovana par dni pred. Ja som bola dosrata od strachu, ukludnovala som sa tym, ze sak to este mozem zmenit, nemusim si lahat pod noz, ze keby bolo najhorsie tak uteciem... Najvacsiu paniku som mala z narkozy, no ta bola nakoniec najviac v pohode! Ak si uz mala epidural, mala by to byt ok, to sa neboj,

Ak si seknuta medzi lopatkami, ze sa nemozes otocit, tak s tym urcite nieco rob! Ja som isla na opku s nie uplne v poriadku chrbtom (casto ma boli a seka..) a ked som sa zobudila zabandazovana tak som myslela ze umrem, az ked mi dali na druhy den dole tie obvazy uz som mohla lezat a spat, prvu noc som skoro vobec nespala od bolesti.
Mne velmi pomahaju tie teple naplaste (voltaren, thermacare).
Ten chrbat si daj urcite dokopy lebo este dostane riadne zabrat! Mna tie prve tyzdne strasne bolel, mama ma musela masirovat 2 krat denne.
Inak sa neboj, zvladnes to ;) Prsia az tak nebolia. Pre mna je horsia bolest ked mam kramy.

elle

Baby, neviete poradit? Ked som mala pri porode epidural, to je na podobnej baze ako narkoza, ze? A ked som ju dobre znasala, znamena to ze dobre budem reagovat aj na narkozu? Ci :-))

elle

Nikxxx drzim palce :-)
Dievcata, dakujem za podporu, ste velmi zlate ozaj :-)
Nie som si tiez na 100% ista s velkostou, to uvidim az po opke, ci to bola spravna volba, ale i tak by som bola asi po psychickej stranke pokojnejsia, keby mi daval, 380-ky :-)Beztak toto cakanie je velmi narocne na psychiku a mam pocit ze do stredy prekonam vsetky diagnozy, vcera ma seklo medzi lopatkami napriklad, fungujem normalne, len sa neviem uple otocit, citim bolest. Stres oslabuje imunitu a citim to :-/ Mojej velmi dobrej kamoske po 7 rokoch co mala bezproblemovy zivot so silikonmi, ma problem, lave prso ma zapalene a zvacsene o dve cisla, pravdepodobne ma rupturu a silikon bude musiet ist von, ale este to definitivne potvrdi CT-cko, je na PN, ma teploty, berie atb, nezaberaju uz druhy tyzden :-/
Bobcatko, da sa to prekonat? :-)
Ja sa tesim na prsicka, neviem co mam depku, preco sa netesim uplne na plne gule?... Ta narkoza keby nebola :-/

nikxxx

Tak mile damy, je to tu. V pondelok ma caka operacia v KE- doktor Jurasek. Implantaty budu 350ml okruhle, aj ked som romyslala nad vacsimi, no myslim ze pri mojej vyske 160cm budu akurat.

Pred cca pol rokom som som zacala citat toto forum, pred mesiacom som sa odhodlala ist na konzultaciu a uz je to tu, preslo to vsetko neskutocne rychlo.

Chcem vam vsetkym podakovat za povzbudive slova, bez tejto diskusie by som to vsetko asi nezvladla a neodhodlala sa na to. Co sa bojim najviac- narkoza :) no snad neuteciem z operacky :)))

Sandritta

anna.m

Podla tych mier co pises ze mas by som si dala na tvojom mieste kludne 400ml.
Neboj sa toho, ten sval to aj trochu zmensi potom. Radsej trochu viacej ako potom lutovat, ze si mohla dat vacsie, 80 cm je dost pod prsiami, a ked mas aj siroke plecia tak sa toho urcite neboj! Ja som hore strasne utla, preto na mne tych 330 vynikne celkom.

bittersweet,

Mas pravdu, ja ked pozeram moje foto pred tak nechapem, je super mat cecky :D

Baby sorry, nestiham odpisovat, doma prerabame, som v jednom kolotoce.

Bobcatko173,
Gratulujem! Neboj, kazdy den to bude uz ken lepsie ;)

bobcatko173

Ahojte babulky,kt.ste na mna mysleli ;) uz som doma a v poriadnych nolestiach tak dufam,ze to coskoro prejde,po prebudeni som uz nezaspala tak tie naj bolesti som citila.Inak zatial vsetko ok,28ho mam kontrolu tak vas budem informovat:)

anna.m

bittersweet
nedas fotky po OP,zaklad si mala asi ako mam ja teraz. aku sisi dala velkost a profil? ja by som chcela gulate tak do 400ml ale aby to zas nevyzeralo vulgarne ako ty pises.