Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tina691976

pajazh
držím palce nech ti to vyjde aby si sa zaradila medzi spokojné prsatice ja už ani neviem že som na nejakej opke bola som uplne fit cvičím už vo fitku aj vrch aj syna som včera pekladala do postele čo už má vyše tridsať kíl a v pohode

PajaZH

tina691976

ďakujem,veru mu aj zavolám nech ma vezme prvú :) už sa teším,už len dúfať že predoperačné dobre dopadnú a o 13 dní budem už aj ja prsatá :D

tina691976

pajazh
ja som išla na sálu ako prvá ale po mne išla jedna pani na opku brucha ja som bola v ten pondelok na prsia sama ale po opkesom sa zobudila asi tak na burlivé víno ,mohla som si potom pomaly chlipkať s čaju a dali mi piškoty išla som na záchod ako celkom pomaly v pohode ale určite bude operovať aspom dve tak sa budeš musieť dohodnuť s doktorom kot pojde skor a ranajky dostaneš a možeš ísť domou

elle

pozerala som aj Deed, lenze ona mala o dost vacsie pred ako ja :-( Manzel mi furt hovori ze nie ze si dam bomby a ja sa bojim aby 325 nebolo malo :-/

elle

bittersweet, dakujem ti, pozerala som tvoje foto a mas taky isty zaklad ako ja, teda jednotky, no lenze ja mam 176cm, 58kg, pod prsiami 78cm, si spokojna, ci sla by si do vacsich? Inak dobre odveci ze ked ti chirurg nevidi do hlavy, nemoze vediet po com tuzim :-/

bittersweet

elle a ozaj este ma napadlo, 325ml gule ma baba s nickom deed, bola v zime v interkliniku, tak si mozes mrknut. ale pokial si pamatam ,miery mala podobne ako ja, mozno najdes vo vyhladavani. hodilo jej to velkos ako mne cca.

PajaZH

Nikola21

ahoj mica,no veru už o 12 dní :) už je to tu,pred chvíľkou som len na konzultácií bola a už v piatok na predoperačné idem

PajaZH

tina691976

a keď prídem o 15:00 o koľkej budem na sále? a večer po opke dostanem niečo papať? či až ráno? :) a v ten deň operuje koľko báb? najradšej by som šla prvá nech to mám za sebou šup šup

bittersweet

bobcatko drzim palce!:)

elle velkost sa da menit este aj den pred opkou- ak si dobre spominam ze baby z interkliniku riesili v zime. s tymi 325ml budes mat 75C alebo 80B pri tvojich mierach, tak neviem co myslis asi pod trojkami. aspon co tak sledujem, tiez som to dost riesila,tym ze mam implose 330ml, zaklad jednotky. miery 165cm, 52kg a pod prsiami 72cm. nosim vacsinou 75C, ale stane sa obcas ze len 75B.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk