Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

sue33

Anonym
som spokojna, len ešte stále to nemám na 100%, doktor je super chlap a myslím, ze ma super robotu. Určite budes spokojná.

matilda1

ewell

tak tie 510 su 13,8 a 5,4 tie su asi sirsie a tie 555 su 13,3 a 6,3 aspon v tej tabulke som to tak vycitala tak preto asi tie vacsie lebo teraz mam 360 12,8 a 5,1 ja som z toho trochu jelen:)

ewel007

Matilda

No moja tebe sa to dobre krati :-)
Ja mam dnes cely den migrenu,zase ma skriabe hrdlo,ja uz fakt neviem..dufam ze sa mi to podari a budem fit,ved uz len tyzden,no a este tie predoperacne.

mamita

Matilda
je skvelý....fakt. Určite ti tie prsia urobí super aj tentokrát.. No dobre sme si vybrali :o)
mňa operoval v ba..lebo som to mala aj s modelaciou tak preto ale na kontrolu to mám bližšie do pd

matilda1

mamita

dakujem ja viem ale ked budu vacsie budu dokonale cely zivot som o tom snivala este raz chcem ist a koncim doktorko je uzasny si spokojna s jeho pracou?aj teba robil v pd ci v ba?

mamita

Bimbi, matilda
kočky ďakujem ste zlaté, aj ja som zvedavá ako tie dvorce budú vyzerať.
matilda
ak to bude možné jasné že sa stavím ta pozrieť som zvedavá na tú tvoju novú nálož.:o)) inak ty máš tie prsia krásne aj teraz