Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

nanka

áno, ja som už úplne v pohode, zahojená ako pred opkou:) fakt u mna opku prezrádzajú už len tie jazvy pod prsiami...budem 3 mesiace po opke,ja odporúčam prsíčka natierat od momentu ked zíde z jaziev chrastička lioton gelom až do vtedy kým nezmäknú, to budete cítiť, ja som tak do dvoch mesiacov. No a teraz ešte na jazvičky používam koosový olej a tým ich masírujem, on je dobrý na hojenie jaziev.

olivka21

Baby
a preco sa nemozu dvihat ruky nad uroven pliec? Som tyzden po a dviham ruky stale,hlavne v kuchyni,ked si dcahujem z hornych policiek korenicky!

anonym_76

nanka
Dobry vecer.vy idete k červenovi,vsak?kedy mate termin opky? ja cakam k nemu na konzultaciu..drzim vam prsty.erika

angie77

mamita

určite by som zavolala doktorovi, nie je to sranda hlavne ak Ti následne aj opuchol aj bolí...nemusí to nič byt, fakt len natiahnutie ale zavolaj mu

nanka

angie77,

dakujem za odpoved. aj ked popravde neviem neviem ako to zvladnem :) ale myslim, ze ty si pisala par stran dozadu, ze uz sa citis akoby si ani na ziadnej opke nebola, tak dufam, ze aj ja si to budem moct tak povedat, ked to bude aktulane.

kosta123

Baby sakriš ja som dizajnérka 3D mihalníc,a pri mojej práci mám nadvihnuté /jemne/ ruky,teda ako čítam je to viacej ako nad úroveň pliec,a budem môcť mať dovolenku tak max 10 dní/aj z víkendom/ myslíte že to zvládnem ??

anonym_76

mahulienka
Dobry vecer,chcem sa opytat ci ste spokojna s eurosilikonmi,nemala ste ziadne vlnenie implantatov..?dakujem erika

angie77

mahulienka

tak budeme držať palce aby Ti to doma prešlo :) aj Keď Tvoje sú dokonalosť sama o sebe, neviem si ich predstaviť ešte lepšie :)

angie77

nanka

veru do 4 týždňov nedvíhat ruky nad úroveň pliec, keď už musíš tak veľmi pomaly a opatrne a hlavne žiadne prudké pohyby

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk