Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

olivka21

ja viem aké to je, ale proste určitým pohybom sa je dobre vyvarovat tie prvé 4 týždne, myslím že sa to dá a hlavne s tým trebalo rátat pred opkou, že to tak bude a zabezpečit si to, alebo do toho radšej neísť, baby vy fakt neviete aké komplikácie si môžete vyvodit do tých 4 týždnov kým sa prirastie implantát.

ja som tiež mamina a mám dcérku, dokonca na vozíčku, takže viem aké to je hrozné vydržat nerobit určité pohyby,hlavne ked máte niekoho o koho sa treba starat ale fakt s tým trebalo rátať pred opkou...myslím to v dobrom s Vami. Budete potom plakať.

nanka

olivka,

:) ze zahradne hadice si ma pobavila teraz. len zachovaj pokoj, rady od angie su dobre a vies to aj sama co a ako mas robit, vsak instrukcie mas isto aj doktora, ale tak nikdy nie je na skodu trosku radsej pozvolna ako zhurta. inak mam kamosku, ta aj sneh pratala par dni po opke. takze ziadne zlaknutie, super, ze sa citis fit!

olivka21

Nana,angie a spol
lenze to nejde nic nerobit pri decku.... okrem toho,ze musim zvladat domacnost (varit,prat,zehlit,upratovat,...),tak ma plne buzeruje moia malicka,s ktorou staviam bunkre,lego,prekladame 100x denne vsetky hracky z bodu A do bodu B,povinne tancujeme,plazime s po zemi ako zahradne hadice,do toho ideme na prechadzku,kde mam co robit,aby som utlacila opatrne kocik,atd atd..... ja som si od rana od8mej teraz prvy krat sadla...nestazujem si,lebo ja som taka....len som sa teraz trochu zlakla

kosta123

teeeda MONIKASSS ty si riadna kočka aj prsia aj bruško,,,taká chcem byť : haha
možete pozrieť už aj moje nádhery :))

nanka

angie,

velmi mudro pises :) aj ja som toho nazoru, ze radsej vydrzat a setrit sa a kedze sa poznam aka som citlivka, tak uz sa vidim, ze ja sa budem bat hadam aj zmurknut :) budem stat jak vojak s rukami pripazenymi haha, aby som daco nepokazila.
a olivka ty si aka podarena,ze sa uz takto v kuchyni zvrtas :)

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk