Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

olivka21

Majka
je dobry aj ako balzam po holeni,absolutne sa nevyhadzes a ja ho aj pouzivam na bielenie zubov... kazdy vecer si s nim potieram zuby a drhnem dve minutky

olivka21

Pred tyzdnom o takomto case som isla na salu a 10,15h ma operovali... ako to letiiiiiii
Baby kedy ste zacali po obchodoch chodit,myslite ze mozem ist dnes na nakupy?

olivka21

Pred tyzdnom o takomto case som isla na salu a 10,15h ma operovali... ako to letiiiiiii
Baby kedy ste zacali po obchodoch chodit,myslite ze mozem ist dnes na nakupy?

Zuleko

Majka
Ja ho pouzivam na telo, namiesto teloveho mlieka.kokosovy olej je vsak velmi vsestrany, je dobry proti celulitide, striam. Daju sa z neho robit vlasove zabaly, vyprazat sa na nom da. Clovek len musi zistit na co vyhovuje najviac jemu. Ja som ho pouzivala aj na pery, ale mala som pocit ze mi ich vysusuje. Sestra ho napriklad pouziva na pery a neda na to dopustit:)

Monitaaa

silia
kedy ides na operaciu? určite ti urobi krasne prsia, pozrela som ta v galerke a mne sa najviac pačia silikony urobene z takych prs ako mas ty. pytala si sa ma na pristup lekara, je velmi mily.

silia

Margareta123

Ahoj :) pozerala som tvoje foto v galerke a prsíčka vyzerajú fakt pekne a plne..môžem vedieť koľko máš po opke? si spokojná?pýtam sa, lebo mám termín tiež v chirmede a taktiež mi doktor odporučil nagor 390 okr.
ďakujem :)

anonym_76

Nattasa
Dobry vecer, mate tu prosim nejake foto v galerke?neviem vas najst. aj ja by som chcela cca okolo tych 270 ml,preto by som si chcela pozriet vase foto,ako to vyzera...budem vdacna za odpoved..erika

anonym_76

xexenka
Dobry vecer,mozem sa vas opytat kde sa vam rychlejsie a krajsie zahojili jazvicky po operacii,ci pod pazuchou alebo pod prsnikom? a s dr. cervenom ste bola spokojna..?tiez sa k nemu chystam,ale zle sa mi hoja jazvy tak neviem kde zvolit rez..dakujem erika

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk