Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

dagmar12

tiez sa chystam, ale zatial stale vaham pretoze sa velmi bojim bolesti a hojenia...nikdy som na operacii nebola a este o to viac mam strach

KopraJ

Ahoj, no a jsi si jistá pro takový závažný krok? Já osobně bych do toho nešla. Být tebou pokud pořád přemýšlíš tak bych se zamyslela nad tím základním - spodním prádlem. Osobně doporučuji eshop lingerie-outletcz.com kde mají spoustu zajímavých variant. Třeba taky najdeš ten pravý typ pro tebe ;-)

Khira

Ahojte, obnovujem tuto temu. Pred par rokmi (5-6rokov spat) som intenzívne rozmyslala nad operaciou. Aj som tu bola registrovana pod inou prezývkou. Absolvovala som konzultacie u Mudr. Trska (anatomicke 390ml, pod sval, rez pod prsiami) ) a Cerven (anatomicke 410ml, pod sval, rez pazuchou). Pristup sa mi pacil oboch lekarov, Trska mi venoval viac casu, u Cervena to bolo narychlo, ale aj napriek tomu sme sa dohodli na operacii. Ako prislo predoperacne obdobie, strach bol silnejsi a ja som to neabsolvovala. Teraz to ľutujem. Som plnostihlej postavy a prsia nemam absolutne ziadne. Mam z toho komplexy, ale to je urcite zrejme kazdej, ktora tuto operaciu podstupila alebo ju to len caka. Dala som si v 30tke novu výzvu do zivota a tou je ist si za svojimi snami. Chcem sa preto spytat, nakolko uplynulo uz hodne rokov co som sledovala skusenosti s plastickymi lekármi, chcem si obnovit odporucania na lekarov . Nie je v Bratislave a okoli nejaky špičkový plast. chirurg, ktory by vkladal implantaty pazuchou? Dvaja lekári sa u mna zhodli ma tom, ze rez pod prsiami by nebol vhodny, nakolko by ostal viditeľný, kedze nemam svoje prsia ziadne. Ci stale je MUDR. Cerven spicka vo svojom odbore? Dakujem

Kika_1

Ahojte, rada by som sa opytala zien, ktor podstupili zvacsenie prsnikov a mali problem aj s chybnym drzanim tela, ako su spokojne s vysledkom operacie. Mozu mat podla vas implantaty pozitivny vplyv na drzanie tela? Mam 31 rokov a problemy s chrbticou - skoliozu. Som vysoka, chuda, mam vpadnuty hrudnik a takmer ziadne prsia, takze vo vrchnej casti tela posobim vyziabnuto. Vobec to nevyzera pekne, myslela som si ze cim budem starsia, tym menej to budem riesit ale je to skor naopak. Vyzor je vsak len jedna strana mince, ide o to ze mam pocit ze aj to moje hrbenie je cim dalej tym horsie a kvoli tomu aj problemy s chrbticou sa zhorsuju ,,,,skusala som jogu, sm system...ale nejako radikalne sa to nemeni....Zle drzanie tela mam od puberty, kedy som rychlo vyrastla,,,,nedavno som si vsak uvedomila, ze mozno som sa zacala hrbit prave kvoli tomu, ze som sa hanbila za to ze nemam prsia :( Vlastne aj doteraz mam s tym problem, aj ked sa prezliekam, dokonca aj ked som sama...vzdy sa len tak prikrcim a rychlo obleciem aby nahodou nikto nevidel ani kusok z toho mojho nic. A asi to uz mam aj dost hlboko v podvedomi. Tak mi napadlo, ze mozno implantaty by mi pomohli. Ze ked budem mat pekne prsia, budem na ne hrda a nebudem sa uz viac hrbit. Mam vsak aj obavu, aby to nedopadlo naopak....ze kvoli tej skolioze ani implantaty nebudu vyzerat pekne a bude to cele posobit komicky. Alebo ze sa stane opak a problemy s chrbticou sa zhorsia kvoli vacsej zatazi (viem ze baby co maju velke prsia sa na ne stazuju kvoli tomu ze ich z nich boli chrbat)....samozrejme ze by som si nechcela dat ziadne patky, proste normalne, pekne, prirodzene,,,nech je ta postava troska symetrickejsia a nech nevyzeram ako z koncentraku,,,,,a hlavne nech sa uz menej hrbim. Vopred dakujem za vase nazory skusenosti, reakcie!

jana160

Ahojte baby, ja sa chystam na op v septembri, mam 26 rokov, prsia mam male, no skor ma trapilo, ze po schudnuti uplne neforemne. Co citam komenty, vela z vas ma problem s velkostou, a teda ze vysledok bol mensi ako ste si predstavovali. Citala som uz, ze vzdy je lepsie pridat k zelanej velkosti aspon pol cisla-ake mate rady, co sa tyka vyberu velkkosti, aby som s vysledkom bola ozaj spokojna? chcela by som krasne plne prsia, ale zas nic extra vulgarne :)

uma77

Ahojte baby, chcem Vás pozdraviť a podporiť vo Vašom rozhodnutí. Ja mám prsíčka spravené už vyše 5 rokov a som nad mieru spokojná. Zatiaľ som nenašla žiadnu chybičku na nich, žiadna zmena ani po toľkých rokoch , len ľutujem že som do toho nešla skôr :) Dlho som tu na fóre nebola a tak som si musela vytvoriť novú registráciu :) Neviem ako to tu funguje a či funguje ešte naša stará galéria ale mám 370 ml nagor, slzičkový tvar a robil mi ich doktor Očenáš v BB a môj starý nick bol Angie77. Ani raz som svoje rozhodnutie neoľutovala a prestala som ich riešiť a sledovať asi tak rok a pol po operácii :)))))

Andy1205

Ahojte Po dlhych rokoch som sa odhodlala ist na plasticku op prsnikov a jedine co mozem povedat ze nelutujem.Som 10 dni po OP a zatial ide vsetko tak ako ma.Jedina vec ktora ma troska rozculuje je zle travenie akonahle sa troska najem
brusko mam ako v 5-6 mesiaci tehotenstva a teda na wc mam problem ist.Na klinike po kontrole mi povedali ze to je normalne ze po narkoze creva troska zleniveju ked clovek len lezi a uprimne boli vianoce a dobroty a ja som na slovo dodrzala kludovy rezim takze viac menej som si to sposobila sama...Neviem sa dockat kedy uvidim vysledny efekt kedze som si davala 485 ml mentor anatomy a a zdaju sa mi troska mensie,uprimne,ratala som s vacsimi a teda este ked mienia odpuchnut tak mam obavu aby tam nieco aj ostalo.Dost tu citam ze niektore ste si davali vacsie impl od 450ml po 545ml a nezdaju sa vam velke. naopak u inych 300-325ml sa vam zdaju velke..Podla mna dost zalezi na hrudniku a stavbe tela..Kazda sme ina.Ak este niektora vaha nad operaciou tak smelo do toho.tie bolesti nie su vobec take velke a je to nieco podobne ako dobre mienena svalovica.Ak sa mi vysledok po mesiacoch stale bude zdat mensi tak urcite pojdem este raz