Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

jancovka

@agnessca mesiac dva? tak to je v poriadku celkom. Čakala som, že to bude nejako dlhšie ešte, ale asi je lepšie si dať urobiť prsia skôr takto na zimu nie? alebo teda na jeseň, či? :)

chuanka

nemali ste strach z takéhoto zákroku? to sa robí v celkovej anestézii? V tej som v živote nebola a mám strach či by som sa zobudila a akoby som sa cítila. Ako mám prekonať tento strach?

Koliesova

Majú to na stránke? tak to idem hneď pozrieť, nech na to nezabudnem. V podstate keď si tam zrátam všetky tie ceny, tak si viem cca vyrátať aj celkovú, za celý ten zákrok, áno?

agnessca

koliesova v kosiciach na klinike, kde som bola ja, si to vies zaratat do celkovej ceny, takze ono to nie je ze by si nejako ovela viac navyse platila alebo co :-) skus si pozriet cennik na ich stranke a tam najdes presne ten zakrok a tie ceny vypiusane

Koliesova

Ahoj áno zaujíma ma konkrétne tá klinika, čo ona písala. Je mi jasné, že keď si porovnám viaceré kliniky tak na každej to môže byť iné, ale mňa táto zaujala preto by som sa chcela bližšie informovať ako to tam vlastne funguje :)

Koliesova

Klinika ráta tých 24 hodín, čo by som mala zostať tam už v cene? či to si zvlášť musím nejako priplácať a povedať im že by som tam teda ten prvý deň chcela ostať?
Veď to, že možno sa už niektoré ženy cítia fajn po týždni ale asi nie je na mieste hneď chvátať do práce a tak :-S

agnessca

mne v Centre plastickej a estetickej chirurgie povedali ze je dolezite sa setrit nejaky ten mesiac, dva, ze potom uz bude dobre. Aj tak bolo. Prve asi dva dni boli take ze som citila zmenu, ze nejaka zmena v tele nastala. Ale potom den co den to uz bolo lepsie a po tyzdni uz som mala chut robit vsetko mozne len nie oddychovat, ale udrzala som sa a setrila som sa a urobila som dobre. Pretoze keby som sa namahala tak tozvie co by sa mohlo stat :-X

jancovka

Prvé týždne budú náročné? to znamená prvé jeden, dva týždne? potom už to je ok a žena sa cíti dobre ako predtým? či aj potom je ešte potrebné telesné šetrenie nejaké?

agnessca

Koliesova kontroly mas dane kedy budes chodit, ak by nastali nejake problemy tak to budes s nimi riesit. Nemusis sa bat. Den budes na klinike a uvidis ako sa budes citit. Potom je ale dolezite aby si sa setrila. Prve tyzdne budu narocne a par dni aj trosku bolestivych ale zvladnes to :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk