Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Jajkanr

Zoe23
Mne sa neukazuje tvoj mail... Ale som rafa, ze si mi napisala. Ja so naozaj zveda co povedia, mam vysku 177 a vahu okolo 63kg, no brucho mam ako v 5tom mesiaci.... Takze prsia vobec ale bobec netusim ake su dobre, necham si rada poradit ;) a myslite si ze lepsie su amatomicke ci?

zoe23

Jajkanr
viesčo ja som bola plocha, takze mne viac nevedeli dat ako 330ml, ja som chcela aj 360 ale tak nabuduce :) Hej aj ja som len dobre citala na Kovaca, nebola som zrovna u neho ale na vymenu ked raz pojdem chcem aj k nemu na konzultaciu, to viem určite.
A co sa tyka cakania, tak to ti velmi neviem povedat lebo ja som vyslovene chcela letny mesiac, cize my sme sa dohadovali na dlho dopredu. Mna operovali v 2013 takze neviem ci odvtedy maju dlhe cakacky, vtedy by ta do leta urcite stihli, teraz fakt nie som v obraze, ale myslim si ze ta stihnu :) ak mas este nejake otazky, kludne sa pytaj, mne tie prsia pridu ako keby som ich mala odjakživa :D ani si neviem predstavit ze pred 3 rokmi som bola plocha ...

Jajkanr

Zoe23
A ake mas velkostou? Ja rozmulyslqm nad 350 no neviem, uvidim po konzultacii, sama som zvedava, dr Kovac ma velmi dobre recenzie a tesim sa, tak snad to vyjde... Ako dlho si cakala na operaciu od prvej konzultacie? Kludne mi pisli mail, rada si popisem a necham poradit. :)

zoe23

Jajkanr - Ahoj, tiez som bola v NR, a ak myslis Avelane, tak ja som za anatomicke platila 3150 eur vratane predoperač. vysetreni a za okruhle pytaju tusim 2800 eur.

Jajkanr

Ahojte, ja som sa objednala do NR na konzultaciu a naslednu operaciu k dr. Kovačovi. Neviem sa dockat :) Mate s nim niekto skusenosti? Budem podavat info ako sa dariba co nove, konecne normalna skupina pre nas , co sme zvedave a co nam priroda nenadelila :). Kolko ste vy asi od konzultacie cakalu na operaciu? Snad to stihnu do leta , mam dvoch drobcov, tak nech si to leto s nimi uzijem ... A cenovo okolo 3000,- ci viac?

Smajlik1992

Ahojte baby, som tu nová a hľadám názory, pretože som sa konečne odhodlala tiež spraviť tento veľký krok :) Navštívila som dvoch rôznych plastických chirurgov. Prv som bola v Prahe, kde mi odporučil anatomický tvar na jedno prso 335 ml a na druhé 255 ml. Avšak po mojich dlhších úvahách som sa rozhodla pre Bratislavu, nakoľko mi Praha nevyhovovala v otázke ubytovania. Tak som šla k p. doktorovi Ráczovi, ktorý mi na prekvapenie odporúčal 250 ml okrúhle na obe, vzhľadom k tomu, že som veľmi chudučká (43 kg/160 cm), mám mierne vyššie posadené bradavky, mierne vysunutý hrudník (skolióza) a že on tam žiadnu veľkú asymetriu nevidel. Som trocha zmätená, pretože som chcela skôr prirodzenejší anatomický tvar prsníka, keďže sa bojím okrúhleho tvaru, mám pocit, že to bude moc vytŕčať a kričať. Aj s tými ml si nie som istá, asymetria tam síce nie je teraz veľká, ale keď sa mi pri menštruácií prsia nalejú, je tam výrazný rozdiel (v Prahe som mala naliaté prsia). Som naozaj zmätená, neviem čo je správnejší krok, rozmýšľam aj nad návštevou ďalšieho plastického chirurga, avšak aj pri silikónových prsiach zrejme platí ,,Sto ľudí, sto chutí." Mal tu niekto podobný problém? Ďakujem vopred za odpovede :)

yorka

mne tiez davali anatomicke ale v Centre plastickej a estetickej chirurgie a po pravde sa mi pacia asi viac ako okruhle. Tieto vyzeraju tak prirodzenejsie :) kocky neviem coho sa bojite. Ved zijete len raz :)

sempiternal

Ahojte :)
8.3. mám termín, u Dr. Rácza na Interklinik v BA. Dohodli sme sa na anatomických implantátoch Mentor, 400ml, vysoký profil..chcela som sa spýtať či niektorú z vás neoperoval tiež, rada by som počula nejaké skúsenosti, spokojnosť z výsledkom a tak.. a ešte či tu nieje nejaká galéria pred a po fotiek, rada by som si pred operáciou pozrela. :)

Veju13

Ahoj evellina. Ano, tych 390 okruhle a vysoky profil. Som spokojna aj ked brala by som aj vacsie. Ja mam dnes 15.ty den od opky a uz mam za sebou varenie (asi na 8.den), nakupne centrum a skusanie siat na ten ples, zial aj na pohrebe som bola piatok.Nic ma neboli a doma uz nevladzem sediet.Pisem sediet,lebo nelezala som ani den.Bolo mi to nepohodlne a nielkolko krat ma skoro seklo v krizoch lebo ja som za cely život ani raz nespala na chrbte a teraz ked musim je to horor pre moj chrbat takze od zaciatku aspon cez den nelezim.Ty sa ako citis?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk