Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Rozalka

Mirus
sú také akurát, ale nie bomby, je pravda že ja som chcela prirodzené trojky, čo aj sú keď nie väčšie, ale na pohľad ako taký a pocitovo mala som ísť do väčších, na dobré sa skoro zvyká. Ja ešte nemám bábo, rada lyžujem a tieto veci ma prinútili aby som nešla do väčších... daj potom foto do galérky..

M.i.r.u.s6

Rozarka
wow 75D ty kks ja snad budu 75C aj ked asi skor B mala som sa skor tu prihlasit a zistit co a ako ale mne doki odporucal 375 tak som dala ako jasan bude lepsie ako bolo ale mohli byt trochen vacsie no co uz ale snad aspon pekne budu

Rozalka

Skoricka

ja mám tie s push upkou, a sú 75D len malé sú mi ale iné nemali a už som chcela jedny mať... push upkové by som potrebovala 75E ale nikde neviem zohnať... :-((( No mne sa nezdajú také veľké, bála som sa od veľkostí a mohla som ísť kludne do väčších... ale čo už keď človek neviem dopredu!!! Ale ti ich máš fakt suprové... a myslím že si s KE, tak možme dakedy dať kafčo...

skoricka

Rozalka

dakujem, no povedz jaka je pohodlna, nie? :) Jake cislo si kupujes? By som na Teba nepovedala, ze mas 390, ale viac jak tak fotky pozeram :)

Olivka

ciiii, ta Ty si dobra :D sak ja 10 dni som chodila jak hrbac, len som aukala, ledva vstala a po byte chodila, vsetci okolo mna tancovali jak som piskala :D

M.i.r.u.s6

Nattasa

ano ano ako ruky v telu a hned to citit ale ten pocit takeho to tvrdnutia ci ako to nazvat a napnutia v prsiach necitis???a kolko si vlastne po?,a ake si si dala
ja mam 375 ES gulate

M.i.r.u.s6

baby
vy ste ozaj niektore poriadne akcne ako mna nic neboli ale mam taky pocit napnutosti v rsiach a pod pazuchami taky zvlastny pocit aj vy take mate??

Nattasa

Olivka 21
Hahah. No tak takato aktivna som nebola ani pred opkov.
Ale lezat v posteli ani sediet na zadku tiez neviem.
Budem tak ako ma telo pusti.
Len musim naucit maleho ze nemoze sa teraz so mnou tooolko mojkat a nebudeme asi spolu spinkat...

M.i.r.u.s6

olivka21

ako ja neviem ale stale je to cerstve a predsa je tam cudzie teleso takze nejaky cas to potrva aspon myslim a nemas vecer taky pocit tazkych prs akokeby si tam mala kamene alebo tak

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk