Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

female

nadranka

nie som zamestnanec Avelane...som ucitelka, ale kliniku poznam, lebo tam pravidelne chodim... Ak ta to zaujima, robili mi tam nos, pery a chodim na botox... Mrzi ma tvoj utocny postoj :(

queen

Zuleko a ostatné čo máte prsia operované 2x ...

prosím vás, druhý krát vam urobili jazvu na inom mieste ??? Mám na mysli rez pod prsníkom ...

ewel007

Zuleko

To my je vsetko jasne,ja si za Mladekom stojim a preto sa mu znovu zverim do ruk,ako aj ty pises tvoju skusenost s Chirmedom.
Jednoducho tomu neverim,ze by pytal dalsie peniaze a cely ten pristup,ale uz sa k tomu nebudem vyjadrovat,ja idem k nemu na dalsiu opku a kazdy nech si hovori a pise co chce..

v girl

ewel
Zuleko ma pravdu...obe sme spokojne a vela zien tiez. ozaj cicka ty mas ake jazvy? lebo moje su dost tmave este a neviem ci som ja neuskodila tomu,ked som chodila do solarka a neprelepovala som ich,,ale uz 2mesiace som sa neopalovala

mamita

mirus
áno.... myslím že je to hojením....aj mne sem tam stvrdnú a je to taký pocit ako ked sa počas kojenia nalievali mliekom

Zuleko

Ewel007
Nech ide o akehokolvek doktora, ziaden sa Ti chvalit nebude , ze niekoho sfusoval.Ani mne v Chirmede nepovedali aky nevydareny zakrok maju za sebou.Moja rada je taka, ze zbytocne patrat a zneistovat sa .Raz ked si s Mladekom spokojna, tak ako ja s Chirmedom chod ku nemu, aj keby neviem aky clanok vysiel!;)

M.i.r.u.s6

ahojte baby chcela by som sa sytat vcera bol tyzden po ope a vecer som mala taky pocit akokeby som miesto prs mala tam kamene take tazke napnute chcela by som vediet ci to je v poho dik

nadranka

female

Pripadáš mi ako zamestnanec Avelane. Mylsím, že si to bol(a) práve ty, kto tu písal po prevalení toho škandálu s Mládekom, aby si tu zneistil(a) baby.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk