Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

silviklh

Elle

400ml budu dost velke.ja mam mensi zasklad ako ty,a mam 350ml a priatelovi sa moj porsnik vobec nezmnesti do ruky :-D ja mam niekedy take stavy ze by som si ich dala najradsej zmensit,ked sa viudim v odraze dakde..ale sto ludi sto chuti.takto sa postava neda cela predstaviut,ze 176cm a 58kg.ale kamaratka ma 175cm a 61kg a je krasne stihla a na nej ked si to predstavim,tak...velikeeee :-)

dianad

Ahojte!
Ja som dnes bola po 2mes na kontrole u dr Svehlika, bol velmi spokojny s pracou (ja este viac:))) ) a dokonca neveril ze sme davali rozdielne velkosti implosov kvoli asymetrii - prsia su teraz uplne symetricke, ked si potom pozrel fotky "pred" co ma fotil tak bolo vidiet ze fakt nechapal :D ja som nadsenaaa!
Vsetkym co vas to caka drzim palce a panadoktora Svehlika spolu s celym timom vrelo odporucam, su uzasni a sikovni:)

Nikola21

ALL

Zenusky prave mi pisal dr.Svehlik ze sa mu uvolnil termin na 26.6. tak ak by ste nahodou mali zaujem o skory datum, tak sa mu ozvite..;)

anna.m

Doka
presne taky termin by som aj ja chcela. tesne po lete. ja hlavne koli malemu ze bude chcet chodit na kupalisko,tak nech si uzije leto. aj ja vazne uvazujem nad Dr. Pikulom. ake mas miery? ja by som chcela asi tak 400ml gulate.

PajaZH

ALL

Baby predoperačné mám za sebou, všetko v poriadku aj s tým mojim srdcom môžem ísť. Tak už len 10 dní a idem nato, už ma chytá panika :D ale viac sa teším ako bojím. Za krv som platila 12,70 a u internistky 21 eur

Nikola21

No z toho leta som aj ja taka nesvoja kedze mam termin 24.6. ale tak to je jediny termin kedy mozem prist zo zahranicia na dlhsie. A v podstate cely jul a polku augusta som v Dansku a tu az take horucavy niesu…a koncom augusta idem na dovolenku niekde ku moru a to uz budem mat 2 mesiace od opky takze uz nebudem musiet mat skafander….tak snad jedno leto vydrzim byt obmedzena. Vysledok na cely zivot mi zato stoji :)

tina691976

doka
tak super som rada že si bola spokojná s doktorom má super prístup a termín tiež dobrý ja by som sa tiež už na leto neodvážila nosiť skafander ja som bola takto isto u neho pred rokom na konzultačke a odmietla som termín na leto kvoli horučavám tak sa len teš a konečne to doklepeš už do konca budem ti držať palce