Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

Zuleko

To my je vsetko jasne,ja si za Mladekom stojim a preto sa mu znovu zverim do ruk,ako aj ty pises tvoju skusenost s Chirmedom.
Jednoducho tomu neverim,ze by pytal dalsie peniaze a cely ten pristup,ale uz sa k tomu nebudem vyjadrovat,ja idem k nemu na dalsiu opku a kazdy nech si hovori a pise co chce..

v girl

ewel
Zuleko ma pravdu...obe sme spokojne a vela zien tiez. ozaj cicka ty mas ake jazvy? lebo moje su dost tmave este a neviem ci som ja neuskodila tomu,ked som chodila do solarka a neprelepovala som ich,,ale uz 2mesiace som sa neopalovala

mamita

mirus
áno.... myslím že je to hojením....aj mne sem tam stvrdnú a je to taký pocit ako ked sa počas kojenia nalievali mliekom

Zuleko

Ewel007
Nech ide o akehokolvek doktora, ziaden sa Ti chvalit nebude , ze niekoho sfusoval.Ani mne v Chirmede nepovedali aky nevydareny zakrok maju za sebou.Moja rada je taka, ze zbytocne patrat a zneistovat sa .Raz ked si s Mladekom spokojna, tak ako ja s Chirmedom chod ku nemu, aj keby neviem aky clanok vysiel!;)

M.i.r.u.s6

ahojte baby chcela by som sa sytat vcera bol tyzden po ope a vecer som mala taky pocit akokeby som miesto prs mala tam kamene take tazke napnute chcela by som vediet ci to je v poho dik

nadranka

female

Pripadáš mi ako zamestnanec Avelane. Mylsím, že si to bol(a) práve ty, kto tu písal po prevalení toho škandálu s Mládekom, aby si tu zneistil(a) baby.

female

nadranka
v galerke nie som, a to preto, ze o zvacsovani este len uvazujem-uz som to tu pisala... a kedze este sama nemam ziadne foto, tak som sa o nu doteraz ani nezaujimala... myslim, ze je to odo mna fer... :)

ewel007

v girl

samozrejme ak to aj on vlastne operoval.., tiež nemam s neho taký pocit, nesedi mi to, rada by som si vypočula aj druhu stranu..
ved vieš ako si dava na všetko pozor aký je dôsledný, tolko operacii ma za sebou a viem že každý dr ma svoje nevydarene opky ale ten prístup a to okolo, to my k nemu nesedí.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk