Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

matilda1

lilabmw

dakujem moja za odpoved no ja cvicim len tak pre radost a trosku ze vyventilujem hlavu ale som rada ze si mi o tom napisala...no uz mam vysledky krv ok predoperacne mam v utorok a v piatok idem nato:)aj tesim aj bojim mysli moja potom aj ja budem na teba velmi tuho:)dakujem za podporu.

ewel007

Matilda

Super zlatko,vysledky ok,uz sa len trosku vyspinkas a ides na to,veru tie dni utekaju :-) ja este trpnem,este ma cakaju predoperacne a este skoro dva tyzdne do opky aj na maleho davam extra pozor,ani do skolky nechodi, aby neochorel a ja od neho..
Ja mam dostat v den opky :/ nechcem byt ubolena a este j svoje dni,tak to oddialim antinou.
Budem mat znovu spolutrpitelku teba :))

Elissa

Erika

dakujem pekne

Angie,

dakujem za reakciu. Tak to sme stavbou skoro rovnake:-) U koho si bola operovana? Ja este zvazujem konzultaciu u Cervena a potom sa rozhodnem. Alebo budem v este vacsom "nerozhodne" ako teraz :-) Ja si realne neviem na sebe ani tych 360 ml predstavit - z toho co mam teraz, co je nic a potom prsia. Ale prils velke to nechcem. Aspon teraz mam na to pohlad takyto:-) Z nicoho aspon nieco, to stale vravim:-)

teresa124

Ďakujem veľmi pekne za odpovede, asi teda pôjdem do tých guľatých. Ešte mám otázočku čo sa týka práce. Viem, že je to indi vindi u každej, ale ako ste riešili neprítomnosť v práci? Dovolenka, PN?

lilabmw

matilda1

priznam sa ze cisto prsia som zacala az teraz nedavno cvicit tiez som sa bala nejako ze ci vobec zdvihnem cinku ale je to v pohode som bola milo prekvapena len svalovicu som mala riadnu to je jasne.Ale inak sa mi cvici normalne nepocitujem ze ich mam :-)tak ja dost aktivne skoro kazdy den ale ja som posadnuta to je rozdiel :-D a po operacii som vsetko postupne zacala cvicit tam kde sa prsne svaly zatazovali som radsej opatrnejsie.A co ako inak uz predoperacne v poriadku tak len ist nato.Kedy to ides nech viem kedy mam na teba myslet jooj ti zavidim normalne aj ja chceeem :-/

lilabmw

teresa124

do urcite casti je to aj o vkuse co sa ti paci ale druha vec je aj taka ze tie co su po detickach nie vzdy sa im daju dat gulate to musi dr.povedat podla koze tvaru a tak.Tie co sme predtym tam nic nemali tak sme si vybrat mohli a som zato stastna ja by som anatomy nechcela nakolko poklesnu trochu urcite nakolko maju aj byt tie prirodzenejsie a tieto gulate tak pekne stoja.Ale kazdemu sa paci nieco ine mne silikonovy look niekomu prirodzeny..A pri anatomoch hrozi pretocenie u gulatych nie.

angie77

Elissa

myslela som si podla foto že máš také miery:) ja mám 175 cm, pod prsiami 73cm a vážim tých 65 ale to som pribrala teraz po opke ako som nič nerobila normálne mávam tých 62...no a mám 370ml, vyzerajú úplne prirodzene to je pravda,tiež som nechcela aby kričali...ale trošku lutujem že som nedala aspon 400ml, lebo tieto 370 ml pod tričkom ani nevidno :) naozaj...tých 400 by bolo tak akurát aby boli nenápadné ale aby som bola aj spokojná na 100%...ako spokojná som aj teraz. je to sto a jedno oproti tomu čo tam bolo pred tým, ale ak už nechceš íst na druhé zväčšovanie tak si daj najviac kolko ti povolí ...mne viac nechcel dat, ale keby ponúkol 400 tak beriem

matilda1

lilabmw

ahoj moja ako mame?ty si pisala ze sa venujes fitnesu asi dost aktivne vsak?ja chodim do posilky tak dva tri krat do tyzdna ako vyda vies ako len sa chcem spytat ze ako sa ti cvici s prsami ja sa stale tak dost bojim ten vrch napinat ty si ako s tym?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk