Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lilabmw

kosta123

aj ja som bola operovana u Dr. Ocenasa v LV aj wauka aj zajacik aj rozalka a aj angie a dalsie tieto si pamätam

matilda1

ewell

cau moja ako mame?ale nam to pekne odsypa tie dni vsak?ja som si bola dnes po vysledky z krvi vsetko mam oki a aj kramy som dostala tak super zatial idem podla planu a co ty?

anonym_76

Elissa
Tak ti drzim prsty nech ti to uz tentokrat vsetko vyjde bez komplikacii..ta velkost 360 je myslim asi v pohode...

Elissa

Angie

Meriam 173 cm a vazim aktualne 65 kg. Chcela by som vsak idealne do opky zhodit 5 kg. Pod prsiami meriam 84 cm. Doktor stanovil 360 ml ako ideal, mal aj vyssiu hranicu a to 410 ml. Ale skor odporucil tych 360ml. Chcela by som mat prirodzeny efekt, ziadne prsicka, ktore z dialky kricia - sme praca chirurga :-))

skoricka

teresa124

ahoj, mne doktor navrhol len anatomicke, kedze svoje vlastne prsia som mala kvapkoviteho tvaru, lenze ja som chcela gulate, pretoze mne prave hore chybal objem. Anatomicke Ti urobia len dole...zalezi ake mas svoje prsia, niekedy sa neda rozoznat, ci caja ma gulate alebo anatomicke, na kazdej to vyzera inak...Na konzultacii sa vela toho dozvies, ake by si chcela prsia a ake mas teraz svoje?

Elissa

Ahoj Erika,
ja som bola este min.rok na konzultacii u dr. Trsku. Velmi na mna zaposobil. Ale tiez vela vela chval citam na Cervena. To je druha dilema - vyber doktora :-) Mala som uz takmer dohodnuty termin opky, no prisli mi do toho zdravotne komplikacie a musela som vymenit tuto opku za inu :-)

angie77

Elissa

ak sa smiem spýtat kolko meriaš a vážiš a kolko cm máš pod prsiami? no neviem aké chceš prsíčka po opke, ale podla tvojej fotky si myslím že tých 360ml ti bude asi málo..nechcel ti viac dať?

angie77

Elissa

ak sa smiem spýtat kolko meriaš a vážiš a kolko cm máš pod prsiami? no neviem aké chceš prsíčka po opke, ale podla tvojej fotky si myslím že tých 360ml ti bude asi málo..nechcel ti viac dať?

anonym_76

Elissa
ahoj,ja sa rozhodujem 8-my rok pre augmentaciu,prave pozeram ze mame podobne prsia..ja chcem rez pod prsiami lebo pod pazuchou mi to bude vidno,a zle sa mi hoja jazvy...ja este len cakam na konzultaciu k cervenovi..a ty si u koho bola?uvidis co ti poradia baby co su uz po opke,aj ja som zvedava..erika

Elissa

Ahojte babule,
na konzultacii mi doktor odporucil rez pod prsia. Ale doki robi iba rezom pod. Ja sa trosku obavam viditelnosti jazvy - nemam ziaden zaklad (vid galeria). Apropo, zase nemam do nej pristup:-) Za tu dlhu dobu, co som tu nebola sa to tu veru pomenilo:)) Ale k otazke - tie, co mate rez pod prsiami, ako velmi je viditelny? Na druhej strane mi bolo poradene, aby som si dala operovat cez pazu. Ale bojim sa dlhsej rekonvalescencii. Podla mna je rez pod pazuchou viac viditelnejsi? Uz som z toho uplne mimo. Ja som strasne nerozhodna - na jednej som z vlastneho tela nestastna, ziadna zenskost, bez push-upky nevyjdem ani postu pozriet. Na 90 % som sa rozhodla pre operaciu, hovorim o nej uz 7 rokov. Na druhej strane zvysnych 10 % mi neda spavat :-)) - neviem, ci sa dobre rozhodnem - vyber doktora, vyber rezu, velkost implantatov, mozne komplikacie. Navrhnute mam anatomy 360 ml, vysoky profil. Vyliala som si vam tu moje pocity :-))

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk