Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

monikasss

kosta123

do galérie sa dostane len tá ktorá má vytvorený album... nechceme aby sem chodil hocikto len sa pozrieť. Takže ak chceš pošli svoje fotky pred opkou na galeria@zoznam.sk a pridaj svoj nick už je to tu pár krát spomínané a zajačik Ti dá heslo, potom sa môžeš pozrieť.

kosta123

Monikass
Ja mám svoje tak 85C len to že sú po kojení ovisnuté :/
Objednala som sa už na konzultáciu tak som zvedavá 7.3.
A ako si pozriem galériu?

monikasss

kosta123

to záleží aký máš základ a tvar a šírku hrudníka... ak máš svoje prsia aj tie budú väčšie a také viac prirodzenejšie ak nemáš žiadne prsia budú viac umelé lebo nie sú pokryté tukom a nemusia byť také veľké. Je to fakt u každej iné.

monikasss

Rozalka

a ešte som zabudla dodať že ja nemám velké boky ja som skôr atletická postava široké ramená, úzky pás a svalnaté nohy ale nemám široké boky. Obávam sa že čím prsia sú väčšie tým idú aj viac do strán pretože tak či onak bradavky musia byť v strede implošov tak mi to lekár vysvetloval že nedá sa to proste posunúť viac k sebe.

kosta123

Baby ako to vlastne je?? 375ml je aká velkosť? 600ml ??? ci to každej urobí inak??Nebol niekto v PU u Dr.Očenáša ???

monikasss

Rozalka

môj doki používa len Natrelle a Nagor a ja som s ním spokojná aj s klinikou, asi by som nemenila. Ale zasa asi som nemala tie prsia ako placky keď sú širšie. Ono je to ťažko žiadna nevieme ani ten doktor ako budú prsia vyzerať po operácii.

Rozalka

Monikasss
skús si pozrieť aj rozmery Arion silikonov, oni sú širšie ako ostatné, ja som to mala odporúčené lebo boky mám dosť široké... možno tie by boli tebe dobré a možno vieš ísť aj do väčších...

ewel007

so.nicka

Tak ti drzim palce aby sa ti to podarilo :-) a viem,ze vela chlapou povie ze umeliny a hluposti okolo toho,ale asi este nedrzal v ruke take prsko,lebo keby hej tak vie ze nic umele na tom nieje,pretoze su mekucke :-))
viem ze doki Mladek ma plno tak do konca marca co sa tyka opky,neviem kedy by si chcela ist ale poviem ti ze je to super poci citit sa ako zena,kedze ja osobne som bola plocha a mala komlexy..

monikasss

M.i.r.u.s6

Takých je nás tu viacej čo sa obávali veľkosti a teraz si vravíme že by sme radšej väčšie. Ja asi pôjdem o rok na reopku a dám si guľaté a väčšie, tiež mám 375ml ale tým že mám široký hrudník tak sa mi to zdá málo. Asi by som išla do 500ml, zasa nechcem mať neskôr problém s ovisnutím alebo aby mi to neprekážalo v aktívnom športovaní.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk