Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

v girl

monikasss
ano premyslam,ze idem zas.no ja mam 390ml,stredny prof...ale su malicke lebo ja som nemala ziadny tuk a ziadny zaklad...cize mam len take dvojecky male...a mne sa pacia prsia velkeeeee :))

monikasss

v.girl

aj si premýšlala o zväčšení? Mne to stále vŕta hlavou..... asi do toho pôjdem. Zvláštne na niekom vyzerajú imlpoše Tvojej veľkosti uplne inak väčšie...... myslela som že máš tak 325ml.

ewel007

female

ano, pochopila som to s tej diskusie, najprv sa robí že chuda ta dotyčna a potom že je to ona.. a lutuje sa, ale prečo nenapíše že odmietla tu modelaciu?
je tam vela bab ktoré odporučaju Mladeka a žiadna, ktora by bola nespokojna..

v girl

čo myslíš micka čo na to doki?

ewel007

v girl

prave som to všetko čítala, tu diskusiu..
a ako ho poznaš aj ty moja tak presne mi čítaš myšlienky že neverím tomu, že by to takto neludsky riešil, že by si za jednu operaciu nechal takto pokaziť meno a ešte by vypýtal aj peniaze, to my na neho vôbec nesedí.. viem ako so mnou všetko rieši, ako mu zaleži na jeho praci aj mene aj celej klinike..
A keby mu zaležalo na peniazoch a nie na spokojnosti pacientiek, určite by mi neposkytol zlavu..
Nechce sa mi to veriť a ani tomu nebudem veriť, ja pôjdem spokojne k nemu 18teho na reopku s pokojným svedomím :)