Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Juliana88

Baby kolko po opke mozem ist aspon zlahka lyzovat?? Citim sa dobre, prsia makknu, nebolia dobre mi je uz aj nie v pooperacnej podprde.

Lia86

Lilabmw,

Prosim, mohla by si mi napisat na mail? potrebovala by som nieco poradit ohladne fitness... Abo si na fb? Moj mail je Levica7@centrum.sk

ewel007

so.nicka

som rada že som ti trochu pomohla rozhodnuť sa pre dokiho Mladeka, budeš spokojna a písni ked sa objednaš na konzultaciu, som zvedava ake budeš mať navrhnute :) čo sa týka opky ja som bola koncom augusta ešte som sa trochu zapotila ale je to oki, a každa mame trošku iný čas zotavovania, mne to trvalo trošku dlhšie, možno aj preto že som mala väčší imploš, neviem, ine baby funguju velmi skoro, pozri na Olivku už na 3treti den vešia pradlo a chce upratovať a cvičiť a to je piaty den od opky:))

olivka21

Lilabmw
prosim ta,ty ako odbornik na fitnes....ja cvicim tiez,uz som nebola tri tyzdne cvicit a hrabe mi. Som 5ty den po opke,kedy mozem ist aspon na bicykel a cvicit nohy? Kedysity pi opke zacala taky light trening? Dik

so.nickaa

ewel007

Rozhodla som sa pre Mladeka, bola som na pochybach len kvoli tomu clanku ale ked to nerobil on - co som dost pochybovala ale aj tak zlakla som sa:( tak jednoznacne idem k nemu:)) Opku by som chcela niekedy koncom maja zaciatkom juna vtedy uz budem mat po skuskach(dufam) a budem mat volno..Za aku dobu cca by som mohla normalne fungovat? aby som si nepokazila cele leto..

v girl

ewelka
este neviem mici.ja uz chcem ist,ale nemozem lebo ma cakaju dolezitejsie veci.za taky mesiac mozno menej ostavame v bytiku byvat s malym sami.moji rodicia sa stahuju do rodinneho a ja potom musim makat na premiestnovani nabytku,,malemu chcem zariadit izbicku..a nemozem byt odpisana.ja kym viem,ze nemam vsetko okolo seba na 100% tak musim byt spokojna s mojimi prskami este :)) aspon pripravujem kozu natieranim ,ked pojdem na to zvacsenie potom