Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

teneriffe

Super doka! Tomu sa vravi priprava :)
A nenapises nam,ako ktory lekar na ta ako zaposobil?? A prečo si si ho nevybrala?

doka

TINA-jednoznačne Dr.Pikula-termín 8.9.-nechcela som to už tlačiť na leto
ANNA-mne navrhol gulaté 450ml ale povedal,že kludne aj 470ml-cena je necelých 2100€
ked som bola na konzultácií u Dr.Mladeka-ten by dával anatomy 515ml,ale povedal,že aj 550ml by mohlo byť-cena necelých 3300€,ale nebol pri problém ani s gulatými-tam by bola cena okolo 3100€
termín chcem 8.9.,ale mám ešte zavolať,pretože je skoro :),on chodí operovať do Zvolena pondelky,takže sa môžu nejaké veci zmeniť-no dúfam,že nie...
Chodím na toto forum takmer 2 roky,takže zhruba viem,kto áno-kto nie,absolvovala som 5 konzultácii u rôzných lekároch-tak si myslím,že som vybrala správne :)-teda po konzultácii u neho som si 100% istá :))