Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

queen

ewel007
tak to sa ešte dá ... v marci by som chcela isť. Nevieš náhodou alebo niektorá z vás baby, či sa dá za príplatok vybaviť skorší termín ?

ewel007

Monikasss

ano idem na reopku cca o dva týždne, a až taka utla teda nie som :/
mam 500ml Mentor vysoký prof a gulate a budem mať ES 700ml extra vys. prof a tiež gulate :)

ewel007

queen

ty chceš isť do Avelane Dr. Mladek?
mne vravel minulý týžden že koncom marca začiatkom aprila ma volne ak som spravne pochopila..

strangeemily

CICIMICI

si tu?chodis tu este?prosim ta napis mi tu alebo na moj mail strangeemily27@gmail.com chcem sa ta cosi opytat ak budes taka dobra:)

monikasss

ako tak pozerám na tie naše fotky a podprsenky tak žiadnej nám až tak presne nesedia na tých "umelých" prsiach ako keby sme mali normálne svoje prsia... proste nemáte pocit že sú tie prsia moc tvrdé a na mieste, proste nepoddajné?

monikasss

ewel007

Ty ideš na ďalšie zväčšenie? :-o
Nebojíš sa že to už budú mega prsia pri Tvojom útlom hrudníku?

Aké máš vlastne teraz imploše guľaté či anatomy a chceš?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk