Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

gabyy

no tak super teda, som rada že to stihaš a mae v rovnaký den opku :))) len na iných klinikach, budem na teba myslieť :)

gabbyy

preto som zhanala volny termin aj k mladekovi, lebo na 11.2 som uz mala aj tak boknutu dovolenku ale u neho bol volny az ten marec, mala som na vyber kovac, ale cakat na mladeka. no a potom vcera prisiel necakany email na vymenu terminu :-) uz to mam vsetko potvrdene so sestrickou tak sa tesim :-) len je to tak rychlo

gabbyy

queen a konzulku si uz mala? ja som tam volala minuly tyzden a mali volne 14.3, skus im zavolat. a ewel ano chcela som , ale jedna baba si so mnou vymenila termin u cervena, mala som ist k nemu v juni, ale idem 18.2 :-)

Nattasa

Monikasss
A kolko si po opke? Ja dufam ze to bude co najprirodzenejsie.
Teda ja som moc galerky nepozerala ale co som videla tak niektore wow a ine

ewel007

queen

ano robil mi aj tieto prve, to mam 500ml gulate Mentor vysoký prof, mam 58kg a 165cm, ja som s Mladekom maximalne spokojna a preto idem k nemu aj druhýkrat, lebo chcem väčšie, mne sa pačia velke prsia :)

queen

Pozerám, že tiež ideš na reop... Kolko prosím ta meriaš a vážiš ? Rozmýšlam nad 500, preto sa pýtam. Mladek ti robil aj prvé ?

ewel007

queen

ohladne toho poplatku ti neviem povedať ale aj určite kvôli chorobam niekto vypadne alebo ak poprosíš dokiho možno ťa niekde vsunie, mna prvýkrat super dal, od konzultacie na 6deň som už bola ceckaňa :)) mala som štastie, a nerada dlho čakam, lebo potom len vymýšlam a vtedy som nemala čas a teraz ako čakam na reopku tiež som vymýšlala:)), ale už sme sa cez týžden s dokim zaväzne na všetkom dohodli :)

queen

ewel007
tak to sa ešte dá ... v marci by som chcela isť. Nevieš náhodou alebo niektorá z vás baby, či sa dá za príplatok vybaviť skorší termín ?

ewel007

Monikasss

ano idem na reopku cca o dva týždne, a až taka utla teda nie som :/
mam 500ml Mentor vysoký prof a gulate a budem mať ES 700ml extra vys. prof a tiež gulate :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk