Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

yanka8

Lauritania
ja som sice len 15 dni po OP ale robim presne to iste, ked sa zohnem a dokonca aj ked zbehnem rychlo po schodoch, tak si ich pridrzam :-D
Tenerife ma pravdu, ty mas nejaku zvlastnu moc, ukludnit cloveka ;-)

Vcera som si prelepovala jazvicky a MM mi ich odfotil aby som si ich videla, lebo ked som sa ich dotykala cez mikroporovu pasku, tak som mala pocit ze su strasne velke a zdurene a ked som ich videla, tak su super. Uplne tenucke ciarky, tak dufam, ze sa uz nic s nimi nestane.

teneriffe

lauritania dakujem :)

no, povedat som to povedala, takym najblizsim 3 kamoskam, ale tie mi ich este nazivo nevideli, cize nemam nejaku odozvu. muz mi vravi, ze prehanam. a prsia si chytam aj ja :DD
darmo budem o tom lamentovat, poslala som foto, ked zajacik da, uvidite...

lauritania

tenerife - ahoj kočka , ten pocit je normálny a bude ešte stále doho trvať .... ja som sa pýtala dokiho že či už možem spať na bruchu , on povedal že áno , a j amu nato , že ja sa bojím , že si ich nejak poškodím , pomliaždim , že sa mi nejak znehodnotia , tak sa doki smial a povedal že ten pocit budem mať ešte dlho ale ma ubezpečil že sa nemá čo stať ....
napr. - stáva sa mi , ked som naha v kupelni , potrebujem sa nahá zohnúť , tak si prsia vždy prichytím , aby náhodou nespadli :D :D :D

no , ja by som nevydržala nikomu nepovedať o tom , všetky moje kamošky a ich muži , frajeria :D to vedia , sleduju to a jedna to ma od začiatku v oku , tak ma vždy poteší že su stale lepšie a lepšie :-), proste že sa menia ...

teneriffe

ahojte baby!
rada vas citam :) uz som dlho nebola.

som 2 mesiaca po operacii. prsia dobre, aj sa super hoja, uz som si aj zvykla. mam vsak take divne pocity, ci sa mi tie prsia nemenia k horsiemu ci co. asi nie, len skratka tym, ze ich nemam komu ukazat, som akasi nesvoja. nehovorila som to takmer nikomu.. dcera mi ich neopise, muz je ok, ze mohli byt vacsie. vzdy sa mi strasne dobre cita lauretania a spol, ktore ukludnia, dakujem :)

ale inak v podprsenke vyzeraju super, len mam taky vnutorny nepokoj, aby sa nieco nepotento. aj sa na ne niekedy bojim pozerat, potom sa zas neviem vynadivat...

dakujem za pochopenie :)

lauritania

jahoda.... - ahoj kočka , vitaj medzi nami. to čo opisuješ som mala presne aj ja . som 9 týždnou po opke , a prsia sa menili každe 2 týždne , dnes su už ok , a maju na to 3-6 mesiacov aby sa usadili a našli správny tvar. ja som nosila na podprsenke ešte pás ktorým som ten prsnik ťahala smerom nadol , urychlilo to zlepšenie. takže neboj , bude to ok , chce to čas .. ja to ešte tiež nemam na 100% dobre , ale už je 80%né zlepšenie !

silviklh

Cuculka, zvacsili sa mi este viac,a zmenioli tvar,su viac slzickovite,nie guilateba zboku su otrasne,padnute,a defoemuje mi ich hlavne prsna zlaza.uz sa tesim na reopku.pojdewm hned ako sa bude dat.ale nelutujem,ze som si ich dala a uzila len rok.za to dievcatko,ktore mam,to stoji za to.mne sa zmenili trosilinku uz pocas tewhotenstva,ale este boli pekne,teraz uz nie su.neviem,xi keby som kojila menej alwbo vobec,ci by boli ine...neviem si to predstavit.operaciu som mala v aprili 2011,otehotnela som jun 2012.mam eurosilicone gulate 350ml,pod sval,popod pazuchu.fotku raz isto poslwm,ale furt na to zabudnem hihi.

Sandritta
U mna to tiez nie je kvoli kilam :-)

anna.m

baby vdaka za vysvetlenie. ja nemam skoro ziadny zaklad tak mne by sa to muselo dat po sval. bolesti sa az tak nebojim.

Luccia

Sandritta, All

dakujem za pochvalu, velmi dobre sa to cita. Je to super ze takto mozme zdielat aj obavy ale aj radost ked sa veci podaria... Mas pravdu ze 330 na taky nulovy zaklad je vela, aj sam doktor bol prekvapeny, ze koza je uvolnena a teda ze sa bude dat vsunut viac. Mam aj celkom formovany prsny sval z cvicenia, takze to sa doktor tesil, ze bude mat implantat dobre krytie. Racz je znamy tym, ze by nikdy nedal viac ako podla neho konkretna zena prirodzene znesie, takze som mu uplne verila v tomto. Inak, mam dve dcery, kazdu z nich som kojila 14 mesiacov, takze prsia si uz svoje odskakali :-) Ani som neuvazovala davat si implos pod zlazu, presne z tych dovodov ako pisete. Ta rekonvalescencia zas nie je tak vyrazne horsia a vyhod je viac.

yanka8

Mulatka
fotku som este neposielala, chcem trosku pockat a potom pridam foto ako sa prska menili.
To uz mas za chvilocku, prejde ti to velmi rychlo.

Anna.m
Henka88 ti to pekne vysvetlila a napriklad dr. Cerven nedava pod zlazu, tak nam bolo povedane na konzultacii. Este ked sa dava pod sval, tak je tam mensie riziko vzniku kapsularnej kontraktury.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk