Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

queen

lenka19796
aj ja idem na reopku, po 7 rokoch ...
Aké si mala predtým ? A bolest je väčšia teraz, či už si si prvú nepamätala, tak ako ja ? :-)

lenka19796

baby
dakujem ste fakt zlate hadam mate pravdu,vsetky po opke mate take krasne prsicka
dnes som posielala prve v podprsenkah novych tak zajacik ked prida fotky tak kuknite. uz to neriesim ,hadam sadnu a v podprde zacinaju mat troska lepsi vzhlad.
takze este raz dakujem za vsetky dobre uzitocne rady

ivava

Angie
je už pre mna neskoro začat s tým Lioton gelom? som dva mesiace po opke.a mam na jednom mieste trosku stvrdnute.

Nattasa

Ahojte. Som tu nova. Zajtra mam termin, Cerven
Zvolen.
Ide niektora tiez zajtra? Mam taky problem, boli v hrdle. Ako nic ine, ziadna teplota, len to hrdlo. Predoperacne v poriadku. Neviete? Bude to problem zajtra?

gabbyy

baby cervenovky, ake vitaminy mozem, nemozem, mala by som resp. nemozem brat? poradte mi please, vymenili sme si s jednou babou termin a na opku uz idem coskoro, tak neviem co mam brat. taktiez aka je minimalne doba objednat zo siklienky implose? buducu stredu mam este rychlu konzulku s doktorom kedze zijem mimo sr, ale 3 dni na to opku. nebude to problem ich objednat tak pozde? taktiez sa hrabem v papieroch kde bolo napisane co robit mesiac pred opkou, tyzden pred opkou a podobne a neviem to najst...

rrrrrrra

Ahojte, bola som na konzultacii a za mesiac mam operaciu, dr mi navrhol 300-360 okruhle, svoje prsia nemam ziadne a som nizka tak prosim radte :)
Inak som si poslala aj mail na tu galeriu tak cakam, snad mi dojdu tie udaje nech mozem popozerat.

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk