Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

queen

ano robil mi aj tieto prve, to mam 500ml gulate Mentor vysoký prof, mam 58kg a 165cm, ja som s Mladekom maximalne spokojna a preto idem k nemu aj druhýkrat, lebo chcem väčšie, mne sa pačia velke prsia :)

queen

Pozerám, že tiež ideš na reop... Kolko prosím ta meriaš a vážiš ? Rozmýšlam nad 500, preto sa pýtam. Mladek ti robil aj prvé ?

ewel007

queen

ohladne toho poplatku ti neviem povedať ale aj určite kvôli chorobam niekto vypadne alebo ak poprosíš dokiho možno ťa niekde vsunie, mna prvýkrat super dal, od konzultacie na 6deň som už bola ceckaňa :)) mala som štastie, a nerada dlho čakam, lebo potom len vymýšlam a vtedy som nemala čas a teraz ako čakam na reopku tiež som vymýšlala:)), ale už sme sa cez týžden s dokim zaväzne na všetkom dohodli :)

queen

ewel007
tak to sa ešte dá ... v marci by som chcela isť. Nevieš náhodou alebo niektorá z vás baby, či sa dá za príplatok vybaviť skorší termín ?

ewel007

Monikasss

ano idem na reopku cca o dva týždne, a až taka utla teda nie som :/
mam 500ml Mentor vysoký prof a gulate a budem mať ES 700ml extra vys. prof a tiež gulate :)

ewel007

queen

ty chceš isť do Avelane Dr. Mladek?
mne vravel minulý týžden že koncom marca začiatkom aprila ma volne ak som spravne pochopila..

strangeemily

CICIMICI

si tu?chodis tu este?prosim ta napis mi tu alebo na moj mail strangeemily27@gmail.com chcem sa ta cosi opytat ak budes taka dobra:)

monikasss

ako tak pozerám na tie naše fotky a podprsenky tak žiadnej nám až tak presne nesedia na tých "umelých" prsiach ako keby sme mali normálne svoje prsia... proste nemáte pocit že sú tie prsia moc tvrdé a na mieste, proste nepoddajné?