Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

olivka21

Lenka
neviem sice ako je to s masazou prs,ale niektore moje kamosky si aj 3x denne masirovali prsia smerom k see a dopomohli implantatom pomknut sa trosku .k see,ale na to sa radsej opytaj pikulu

olivka21

Lenka
uz vidim,mas 500vky a operater pikula. To si bola v medicentre? Ja hej,u cervena tiez som si ich este nevidela,o tyuden idem na vyberanie stehov.

lenka19796

operoval ma dr Pikula vo Zvolene a mam 500ml vysoky profil eurosilikony pod svalom. nie neopustam sa len som s nich sklamana, ved vies ake sme my zeny ,kazda by sme chceli pekne prsia :)

olivka21

Lenka
Hlavne sa neopustaj,pozri napr.ake prsia mala monitaaa a ake ich ma krasne teraz. Kto ta operoval? A kolko ml mas?

lenka19796

olivka21
si poklad a dakujem za podporu,toto bola druha operacia po 10 rokoch..tie prve boli len pod zlazou a velmi sa po kojeni zvlnili.preto som ich davala vymienat a tesila som sa ze sa budem pysit peknou hrudou..ale zatial sa mi nepacia a som trosku sklamana. hadam sa to este upravi. v galerke maju vsetky baby take pekne prsia,pripadam si ako jedina medzi vami s nie peknymi prsickami

olivka21

Lenka19796
ja osobne si myslim,ze mozes ttosku napomoct tomu,aby dobre vyzerali. Skus nosi kosticove podprdy,ktoe ti ich budu tlacit k see a ked este padnu a usadia sa,budes ich mat pekne... neboj,chce to cas,ale nenechavaj tk na ahodu,skhs ich k see stlacat v prvom ade tou podprdou... baby osttne co myslite?

lenka19796

baby, videli ste moje prsia v galerke????? co vy nato?? mne sa moc nepacia, mozem este dufat ze trosku klesnu a nejak sa krajsie vyformuju???som mesiac po opke ale zatial sa mi nepacia :(

bimbi

Lenka
Pysh-upku az po 3 mesiacoch od opky, az vtedy je implos prirasteny ku svalu, skor nie lebo by sa mohol posunut vyssie, nizsie..

bimbi

Gabyy
Velkost pooperacej nie je vzdy totozna s vyslednou velkostou prsiek, mozes mat C az D.. a cervenovky niektore maju nagory, co ja viem tak napr. Rita149, aebo Tenda, ale ta sem neviem ci este chodi..

bimbi

Gabyy
Velkost pooperacej nie je vzdy totozna s vyslednou velkostou prsiek, mozes mat C az D.. a cervenovky niektore maju nagory, co ja viem tak napr. Rita149, aebo Tenda, ale ta sem neviem ci este chodi..

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk