Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

olivka21

Gabby
vobec to nieje problem,ja som s pytala aj dokiho,aj aneeziologicky povedali ze bez problemov,dokonca som si strekla ese asi 5min pred opkou preventivne ;) to nema ziadny vplyv na anesezu a operaciu.... papa

gabbyy

olivka, mohla si si dat tie kvapky pred opkou? jaj mam celorocnu nadchu, stale upchaty nos, tak neviem ci to nie je problem

lilabmw

matilda

ja som mala 2 alebo 3 den menzes a vobec to nevadilo tiez som sa bala ani moc mi na predoperacnych nebrali lebo som mala menzes a bolo by to skreslene ved aj tak uz z krvi vsetko zistia.Tak nemusis mat strach aj kebyze dostanes.Som nemala silne som mala tampon normalne.Len trosku to bolo po opke horsie si ho dat ale zvladla som to sama :-) inak baby ewelka matilda moc vam zavidim ze uz idete ja by som tiez isla.Dufam ze sa mi to v decembri tohto roku podari ist na reopku.Uz sa tesim na vase fotecky :-*

olivka21

Matilda
ano,mam 515tky...zatial som sivich nevidela,poslala som fotky zajovi v podprde a pred opkou,ako ma pokreslil.

matilda1

ewell

tak to si este mladica hihi...ja mam uz 33 a babo v nedohladne ja podnikam a nejako toho casu neni na zalozenie rodiny tak neviem neriesime to s partnerom zatial....no mne dreny nechal vtedy aj domov ale uz mi vela nenatieklo ale ze radsej aby som to s tym vydrzala bolo to sice riadne neprijemne ale co my neubime pre pekne kozy:)))

ewel007

Matilda

No vidis moja to som sa aj zabudla spytat ci pojdem s drenami domou,alebo ze by ich doki vybral vtedy ako pojdem domou,neviem..no veru tu budes mat uz po a ja pojdem na to :) ja budem mat moja v lete 26,mam synceka a najblizsie roky neplanujem babo.. a ty?

matilda1

olivka

presne tak moja vydrz za par dni ani nebudes vediet ze si bola na opke iba pri pohlade do zrkadla hihi...tebe pekne dal 515 tusim si pisala vsak?a mas okruhle?

matilda1

ewell

ja som vysadila aj kvoli opke asi v decembri a potom uz asi nechcem uzivat este uvidim...tak preto mi to teraz beha ako chce...doktor mi povedal ze je lepsie nebrat tak ja neviem kazdy hovori inak:)...no to mas pekne na valentina hihi to ja uz budem pripravovat...mna bude robit rano hned okolo osmej v piatok a zostavam tam do soboty do rana a potom idem s drenami dom a v pondelok si ich pojdem dat vybrat aj predtym som to tak mala...a aj ja uz chcem mat zatym vsetkym.ty mas ewell kolko rokov ak sa smiem spytat?ty este planujes babo?lebo ja este nemam deti.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk