Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bimbi

Olivka
Gratulujem ti prsatica nasa nova, kludne mozes pomalicky nieco doma porobit ak ti bolest dovoli, ja som uz detom jest dala pradlo vyvesila, ale nie hore ruky, na susic co je rozkladaci, take jednoduche cinnosti a kludne chod aj von na prechadzku, trosku sa rozhybes a budes sa lepsie citit.. Ale ked budes citit unavu a bolest, zas si pooddychuj.. A podprdu si urcite do kontroly nerozopinaj!! Prska musia byt stiahnute co najviac lebo budes mat vacsi opuch ked ju budes davat dole.. Ja som si len do nej nakukala zvrchu :)
Lenka
Vobec sa netrap ako ti teraz prska vyzeraju! Az okolo 3 mesiacov su akotak sadnute, odpuchnute a zacnu maknut.. Ja som ich mala hrozne po opke a teraz vyzeraju uplne inak.. Neboj das ich v podprde uplne k sebe potom.. niekto ich ma krasne hned po opke a niekomu to trva dlhsie, neries!! A to zvrchu je opuch! Masiruj si to jemne lioton gelom, odpuchne skor..

ivava

olivka
tak ja som si ju neodopinala vobec až po kontrole a nosila som ju tri tyzdne cez den aj v noci. potom sem tam som skusala aj kosticovu a teraz po dvoch mesiacoch som prestala už aj v noci.

olivka21

Ivava
Ved to,musime pretrpiet. Ako dlho si nosila pooperacnu podprdu? A prvy tyzden si si ju sem tam odopla?.len tak na uvolnenie myslim...

ivava

olivka
ja som radsej pvy tyžden nerobila nič...možno trošku umyla riad ale zas nie 10L hrnce...a s tym chrbtom si casom zvyknes, ja praveže už spavam aj na boku a citim, že ma boli viac ako predtým.cele boky všetko.som stuhnuta aj krk.ale čo už chcela som byť krásna tak niečo za niečo...

olivka21

Baby po opke
kedy ste zacali pomaly fungovat v domacnosti? Ja som stvrty den po a strasne s nuim,lebo nevem ani spat,neda sa mi na tom chrbte,to je katastrofa. Ani lezat neviem,tak len posedavam,kukam tv,ale uz by som aj nieco popratala pomaly....mozem?

ivava

Majka1910
Ahoj ty sa pochval ako sa máš???Ja celkom v pohode už treti den nenosim pooperacnu podprsenku ani na noc myslela som že sa jej tak skoro nezbavim ale normalne ma menej pobolievaju prsia jak som s nou skoncila.inak ja mam moje prsia stale dost tvrde...a na jednom pri rebrach pod pazuchou mam taku hrčku akoby koniec implantatu zatvrdnuty.doktor povedal, že to zmyzne tak duffam, že mal pravdu.ale zvykne ma v nich aj pychnuť a podobne.

Rozalka

Lenka
joj si spomínala, ja som na to zabudla že žiješ v zahraničí... neboj, bude dobre!! Držím palce aby sa ti to čím skôr upravilo!!!

lenka19796

rozalka
dakujem akurat som pozerala Tenda1 mala take podobne ako ja dost vysoko a ma ich supoer uz teraz pekne jej to kleslo,tak uz len dufat. a na kontrolu az ked budem zas na slovensku,zijem v zahranici a teda baby poviem vam tie operacie su u nas na slovensku fakt za super ceny...