Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

matilda1

ewell

ja som vysadila aj kvoli opke asi v decembri a potom uz asi nechcem uzivat este uvidim...tak preto mi to teraz beha ako chce...doktor mi povedal ze je lepsie nebrat tak ja neviem kazdy hovori inak:)...no to mas pekne na valentina hihi to ja uz budem pripravovat...mna bude robit rano hned okolo osmej v piatok a zostavam tam do soboty do rana a potom idem s drenami dom a v pondelok si ich pojdem dat vybrat aj predtym som to tak mala...a aj ja uz chcem mat zatym vsetkym.ty mas ewell kolko rokov ak sa smiem spytat?ty este planujes babo?lebo ja este nemam deti.

ewel007

Matilda

Ja mam predop. 14.2 take valentinske :-)) ty si antinu vysadila kvoli opke?
Tak celkom fajn,dufum,ze bude vsetko ok ideme na to :-) ake mas pocity ? Ja uz chcem mat po,budem mat aj dreny a zlaty doki mi vravel ze by som mohla 19.2 ist domou,teda na druhy den a ty?

matilda1

ewell

ahoj no ako uz sa pripravujes?dakujem za odpoved no vidis ja som vysadila a teraz zmatky jaj:)ale tak dufam ze to dam ci uz s alebo bez:)))co noveho?kedy ides na predoperacne?ja 12.2

matilda1

olivka

dakujem ti moja...no ja idem na reopku ja uz viem co ma caka len predtym som nemala kramy tak v pohode...mam dostat zajtra ale nejako necitim mam pocit ze sa mi to posunulo a omeska sa to tak preto sa pytam ze ci to neni nejaky velky problem....a ty ako sa citis?ty si cerstva cicuska je to stale lepsie a lepsie vsak?

olivka21

Matilda
Ja som sice menes nedostala,ale kočky co boli so mnou na izbe,tak malibobe a v pohode. Pri opke to nevqdilo a po opke im sestricky pomohli prvy krat vymenit vlozku a potom uz fungovali sami...zvladnes neboj...na wc budes chodt v pohode sama,len ten prvy krat s tebou pojdu,keby sa ti hlava zatocila... papa

matilda1

baby

chcem sa spytat je tu niektora ktora dostala menzes akurat nejak tesne pred opkou a zoperoval vas doktor?lebo ja som vysadila antikonc.a teraz to mam rozhadzane tak sa bojim ak by sa mi to posunulo alebo nieco dakujem

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk