Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

silviklh

Cuculka, zvacsili sa mi este viac,a zmenioli tvar,su viac slzickovite,nie guilateba zboku su otrasne,padnute,a defoemuje mi ich hlavne prsna zlaza.uz sa tesim na reopku.pojdewm hned ako sa bude dat.ale nelutujem,ze som si ich dala a uzila len rok.za to dievcatko,ktore mam,to stoji za to.mne sa zmenili trosilinku uz pocas tewhotenstva,ale este boli pekne,teraz uz nie su.neviem,xi keby som kojila menej alwbo vobec,ci by boli ine...neviem si to predstavit.operaciu som mala v aprili 2011,otehotnela som jun 2012.mam eurosilicone gulate 350ml,pod sval,popod pazuchu.fotku raz isto poslwm,ale furt na to zabudnem hihi.

Sandritta
U mna to tiez nie je kvoli kilam :-)

anna.m

baby vdaka za vysvetlenie. ja nemam skoro ziadny zaklad tak mne by sa to muselo dat po sval. bolesti sa az tak nebojim.

Luccia

Sandritta, All

dakujem za pochvalu, velmi dobre sa to cita. Je to super ze takto mozme zdielat aj obavy ale aj radost ked sa veci podaria... Mas pravdu ze 330 na taky nulovy zaklad je vela, aj sam doktor bol prekvapeny, ze koza je uvolnena a teda ze sa bude dat vsunut viac. Mam aj celkom formovany prsny sval z cvicenia, takze to sa doktor tesil, ze bude mat implantat dobre krytie. Racz je znamy tym, ze by nikdy nedal viac ako podla neho konkretna zena prirodzene znesie, takze som mu uplne verila v tomto. Inak, mam dve dcery, kazdu z nich som kojila 14 mesiacov, takze prsia si uz svoje odskakali :-) Ani som neuvazovala davat si implos pod zlazu, presne z tych dovodov ako pisete. Ta rekonvalescencia zas nie je tak vyrazne horsia a vyhod je viac.

yanka8

Mulatka
fotku som este neposielala, chcem trosku pockat a potom pridam foto ako sa prska menili.
To uz mas za chvilocku, prejde ti to velmi rychlo.

Anna.m
Henka88 ti to pekne vysvetlila a napriklad dr. Cerven nedava pod zlazu, tak nam bolo povedane na konzultacii. Este ked sa dava pod sval, tak je tam mensie riziko vzniku kapsularnej kontraktury.

slniecko83

Nikitka_Daryia

Do solarka uz mozes ist. Ja som isla po 2 mesiasoch a doktor mi povedal ze mozem po 6 tyzdnoch a jazvy sa musia prelepit

bittersweet

sandritta no ja mam dve deti a zda sa mi to hlupost davat dokopy vykojenost prs verzus vahovy prirastok pocas tehotenstva. ja som v oboch pripadoch pribrala 15kg, som stihla a dnes mam povodnu vahu, prsia mi neovisli, len akoby sa zmensila alebo splasla zlaza. ved si zober, nie kazda zena ked pribera, pribera aj do prs a to plati aj v tehotenstve, aj ked samozrejme tak dochadza k hormonalnemu zvacseniu zlazy. ale nemusia sa automaticky do tejto oblasti usadit aj tuky.ja si myslim, ze to je komplexny a individualny proces, ze to suvisi viac s kvalitou a elasticitou tkaniv, velkostou zlazy a potom zvacsenim pocas tehotenstva a kojenia, dlzkou kojenia....atd. a mozno teda aj usadenim tukoveho tkaniva do oblasti prs. ale to je len moj osobny nazor...

Sandritta

Luccia,

perfektna zmena! :))) velmi pekne prsicka. Inak sa Ti super vela zmestilo na to ze si mala taky maly zaklad, este sa Ti krasne vyformuju a budes riadna kocka ;)

Sandritta

Baby,

Na margo kojenia, doktorka ktora robi sono prsnikov a aj sono zvacsenych prs a u ktorej som bola aj ja pred opkou aj po opke tak mi hovorila, ze to nezavisi od kojenia ale od toho kolko zena pocas tehotenstva priberie. Ze zeny ktore priberu len malo tak maju prsia pekne aj po kojeni a tie ktore priberu cez 10kg a viac tak ze je to potom zle, ze sa tam potom dost natiahne ta koza a uz sa to neda tak do povodneho stavu a prsia ze su potom dost poklesnute. Hovorila to z vlastnej skusenosti co ma pacientky aj jej sestricka mi to potvrdila, tak neviem. Ja som sa na to konkretne pytala. Presviedcala ma, ze samotne kojenie ako take na to nema vplyv, len tie kila navyse...
Tak neviem baby... Tiez este nemam deti a urcite by som chcela, takze to uz riesim teraz.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk