Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ivava

anonym
doktor mi chcel najskor dať eurosilikony ale boli sirsie ako nagory tak sa rozhodol pre nagor...ale myslím že uprednostnuje eurosilikon...neviem...

anonym_76

strangeemily
ahoj, ano mame podobne prsia.a aky profil ti navrhol vysoky? a z mensich velkosti ti kolko prosim ta navrhoval?opka ta kedy caka? drz sa.erika

february

baby, len pre info, Slávka Feix je primárka v Interklinik, ale už má kliniku aj v Nitre,ktoré to máte sem bližšie

strangeemily

anonym_76

ahoj,kukla som do galerky a vidim ze mame podobne prsia:)ja idem k Cervenovi na opku a navrhol mi 300 okruhle,a vidim ze mas 160cm ako ja:)no 161:)to musis ale ty vediet ake chces,ja som napriklad pod 300nechcela ist ale povedala som doktorovi ze to necham na nom ked sa ma opytal co by som rada:D a ked ma zbadal hned mi navrhol 300 tak som bola rada ze ta 3 tam je:)ale navrhoval mi potom aj mensie ale to som nechcela:)
a ty by si radsej mensie?myslim ze 300 neni vela celkovo mi pride ze do 350 je to tak akurat:)

anonym_76

ivava
mozem sa este opytat,znacka nagor je lepsia ako eurosilikony? on ti ju poradil..?a kolko si prosim ta platila dokopy?dakujem drz sa.

nadranka

bimbi

Ja som trochu ďalej od BA síce, ale ľudia sú vraj spokojní čo chodia na takúto vec k S.Feix, tak s radosťou vycestujem :-)

ivava

anonym
dakujem pekne aj mne sa páčia len sa modlím aby boli moje zlatíčka v poriadku...ale musia byt...a hej bola som u dr.Cervena dva mesiace dozadu...
olivka
ked čitam tvoje spravy hned mi zlepsili naladu...a aku naladovku ja som si od nich pytala už na izbe a nedali...takže dali len narkozu vraj je to bez naladovky lepsie...

zoe23

olivka

no ved bojim sa toho mojho nastavenia, lebo ja som strasny hypochonder, ja sa bojim aj infuzie :D takže...

inak všimla si si ze mame skoro identicke IP-čky? :D

olivka21

Zoe
no stress,ved to je strasne individualne a poväcsine je totak,ze ako s nastvis,tak to zvladas.... ja si pripadam ako zhrbeny antisexualny zufaly mutant,cakajuci na ulavu

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk