Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

olivka21

Babyyyyy
poslusne sa hlasim,prave som dosla z kliniky....
moje dojmy? Ehm....no takze vcera bolo uuuzasne rano,dosla som vysmiata,pan cerven vtipny,vesely,sestricky bedt of the best,isla som tretia v poradi,teda o 11tej som bola na cimre. A potom sa zacal boj.....boj o uchovanie aki takej zenskosti,lebo som vracala ako besna,bolest neuveritelna,este o 21,00som hodila poslednu tycku...na noc mi dali na spanie liek a dnes je to uz super....len nemozem lezat,iba sedim a dtojim...vtedy to neboli... takze uz som ceckanaaaaaa,wueeeeeeej! Som stastna,ale teraz to iba zacina,snad to zvladnem tie spanky na chrbte...
niekto nejake otazky? A aha.....doku mi dsl tie 515 nakoniec,vacsie uz by mi boli siroke,som strasne utla hore....

bimbi

Anonym
Ahoj, 250ml implose si tu maloktora dava, ja ani neviem o nikom, len Sandrine( neciem ci je to uplny nick) ma pod 300ml, tusim 280ml? Ale nie som si ista..ked som si citala toto forum od zaciatku, tak pred tymi 5. rokmi si casto davali baby taketo mensie velkosti,skus prelistovat a potom pozri tu kocku v galerke..a preco nechces aspon 300? Nechce ti dr.dat, ze sa nezmesti alebo ty nechces?

bimbi

Zuleko
Na fotkach c. 49 a 50 mas take sive tricko, co mi pride ako pletenina :) mozno som to zle opisala alebo sa mi to tak javi ako uplet :) no to nie je podstatne, si proste supa..

Monitaaa

Shilla
jasne uz viem, len som si nevedela priradit nick ku konverzacii... No pozeram fotku, mas to velmi pekne a ani ti tu modelaciu netrebalo. Kde robi ta Kačmarikova? Moje v pohode, len ta modelacia je fakt na dlhsie, hlavne ta zvisla jazva

shilla

monitaaa
pisali sme si aj sukromne,naposledy este asi den pred tvojou operaciou,mne sa operacia posunula zo zdrav.dôvodov.
bola som len pred dvoma tyzdnami a ja som ta co nechcela modelaciu a vahala som,,ze ku komu.
ako sa tvaruju tvoje,viem ze tebe tu modelaciu robili.
ja sa jej asi neskôr tiez nevyhnem.

Monitaaa

shilla
skus mi pripomenut, lebo mne sa to tu uz na fore troska pletie :D na fotky som uz myslela pred dvoma tyzdnami, len ja som taky lajdak a nefotim sa skoro vobec, lenze uz určite pridam.

bimbi

Zuleko
Ved ani vystrih si nemusis dat, aj bez neho vidno, ze su mega :) napr. v tom upletovom tricku z profilu no odpadla som.. Ale sekne ti to fakt, mas extra utly pas pri nich..verim ze si spokojna, viac uz by bol vrchol nevkusu..

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk